دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۰

فرماندار اهر گفت: بارش برف سنگین همراه با باران در شهرستان اهر که از یک بامداد امروز آغاز شده بود، باعث اختلال در…

فرماندار اهر گفت: بارش برف سنگین همراه با باران در شهرستان اهر که از یک بامداد امروز آغاز شده بود، باعث اختلال در عبور و مرور شهری و برون شهری در این شهرستان شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، رضا صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ستاد مدیریت بحران از اولین ساعات امروز در آماده باش کامل بوده و در طول شبانه روز اکیپ‌ها به مناطق مختلف اعزام شدند تا هر مشکلی که برای شهروندان و روستاییان به وجود آمده را برطرف کنند.

وی گفت: اکیپ‌های امدادی هلال احمر، اورژانس، بسیج، عوامل خدمات شهری و شهرداری و ادارات خدماتی از جمله اداره برق، گاز، آب شهری و روستایی در آماده باش کامل هستند و تلاش می‌کنند تا مشکلات پیش آمده را با تلاش مضاعف یکی پس از دیگری رفع کنند.

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان اهر گفت: متأسفانه برف سنگین با شکستن اکثر درختان چندین ساله معابر عمومی شهر اهر موجب راه‌بندان در اکثر خیابان‌ها شده بود که با تلاش انجام شده توسط اکیپ خدمات شهرداری اهر از صبح امروز عملیات جابجایی و بازگشایی خیابان‌ها و معابر عمومی آغاز شده است.

وی، گفت: شکسته شدن درختان و افتادن آنها بر روی ماشین‌های عبوری و پارک شده در کنار خیابان‌ها خسارات متعددی را بر ماشین‌ها و معابر عمومی، تأسیسات و تیرهای برق وارد کرده است.

وی اظهار کرد: در اکثر باغات میوه در روستاهای شهرستان اهر درختان مثمر میوه شکسته و خسارات قابل توجهی ر به باغداران منطقه وارد شده است.

رضا صدیقی، افزود: براثر این بارش، برق قسمتی از شهر و روستاهای اطراف که خسارت به تأسیسات برق وارد شده بود قطع شده بود که خوشبختانه با تلاش بی‌وقفه پرسنل اداره برق هم‌اکنون این مشکل برطرف شده و قطعی برق نداریم.

رئیس شورای مدیریت بحران اهر گفت: اکیپ‌های ستاد مدیریت بحران به مناطق مختلف اعزام شده اند تا میزان خسارت وارده را بررسی کنند.

وی، در پایان گفت: هم‌اکنون کلیه راه‌های شهری و روستایی باز است و مشکل جدی دراین شهرستان وجود ندارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.