سه شنبه، ۱۴ مرداد ۹۳ - ۰۹:۰۹

به گزارش ميهن پست – بازیکن ملی پوش تیم فوتبال استقلال با اشاره به پیشنهاد آلمانی خود تاکید کرد: امسال می خواهم یک…

به گزارش ميهن پست – بازیکن ملی پوش تیم فوتبال استقلال با اشاره به پیشنهاد آلمانی خود تاکید کرد: امسال می خواهم یک بار دیگر جام قهرمانی را بالای سر ببرم برای همین به پیشنهاد رسمی یک تیم از بوندس لیگای دو پاسخ منفی دادم.

به نقل از مهر، خسرو حیدری در خصوص پاسخ منفی خود به پیشنهادی که از یک تیم دسته دومی آلمان دریافت کرده بود، گفت: به من دو هفته پیش به طور رسمی از بوندس لیگای دو پیشنهاد شد اما چون دوست دارم امسال یک بار دیگر جام قهرمانی را با استقلال بالای سر ببرم به این پیشنهاد جواب منفی دادم و یک بار دیگر با کمال افتخار در خدمت این باشگاه و هواداران دوست داشتنی آن خواهم بود.

این بازیکن درباره بازی با راه‌آهن تصریح کرد: بازی خوبی با راه‌آهن داشتیم اما گل زود هنگامی که خوردیم غافلگیرمان کرد، راه‌آهن تیم جوان و دونده‌ای بود که ما را به سختی انداخت. مطمئن باشید با گذشت زمان ما به مراتب تیم بهتری می‌شویم. در این دیدار با تعویض‌های قلعه‌نویی توانستیم بر بازی مسلط شویم و علاوه بر دو گل، دو موقعیت صد در صد داشتیم و دو ضربه هم به تیرک دروازه زدیم و در نهایت بازی باخته را با برد عوض کردیم.

وی درباره بحث کاپیتانی در استقلال توضیح داد: قبلا هم گفتم بحث کاپیتانی مهم نیست. مهم موفقییت استقلال است. برای هیچ بازیکنی در استقلال فرقی ندارد که چه کسی بازوبند را می‌بندد. بحث کاپیتانی در اختیار سرمربی است و او انتخاب می‌کند. بدون شک تمام هدف بازیکنان پیروزی استقلال است.

مدافع هافبک استقلال درباره وضعیت این تیم تصریح کرد: استقلال تیم خوبی است و من با شناختی که از کادر فنی و بازیکنان دارم مطمئن هستم امسال استقلال برای قهرمانی می‌جنگد.

حیدری درباره دیدار روز جمعه برابر استقلال خوزستان نیز گفت: قطعا بازی سختی​ خواهد بود اما ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم و دل هواداران استقلال را شاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.