جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۸

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران دیدار پایانی برابر ژاپن را یک بازی روانی و ذهنی دانست. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خسوس…

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران دیدار پایانی برابر ژاپن را یک بازی روانی و ذهنی دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خسوس کاندلاس پس از پیروزی قاطعانه 10 بر صفر برابر ازبکستان که بهترین پیروزی تاریخ تیم ملی ایران برابر این تیم بود گفت: خوشبختانه توانستیم به چند گل زودهنگام دست پیدا کنیم و همین مساله باعث شد که کاملا با آرامش بازی را اداره کنیم. تلاش زیادی انجام دادیم تا بتوانیم به همان شکلی که برای این دیدار خودمان را آماده کرده بودیم، بازی کنیم.

خسوس در ادامه در اظهاراتی عجیب گفت: ایران بازی هایش را به راحتی نمی برد. پیش از آغاز رقابت ها انتظارش را نداشتم که تیمم به فینال برسد چرا که با توجه به برنامه مسابقات فکر می کردم که در این مرحله با ژاپن روبرو شویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران که باید شاگردانش را برای یازدهمین عنوان قهرمانی قاره کهن آماده کند، درباره سبک بازی تیم نیز عنوان کرد: هدف من این نیست که تیمم فقط گل بزند، بلکه هدف ما این است که یک تیم کامل باشیم. اگر در فوتسال این حس تیمی شکل بگیرد، گلها یکی پس از دیگری از راه می رسند.

خسوس درباره دیدار پایانی نیز گفت: ژاپن در دوره قبلی رقابت ها به مقام قهرمانی رسیده و برای دفاع از عنوان قهرمانی از آمادگی ذهنی بالایی برخوردار است. به همین دلیل به نظر من این بازی قبل از این که تاکتیکی و فنی باشد یک دیدار روانی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.