جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۵

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه خبری العالم، یک گروه مسلح در سوریه از تشکیل فرقه ای به نام “خشم…

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه خبری العالم، یک گروه مسلح در سوریه از تشکیل فرقه ای به نام “خشم علوی” و آمادگی کامل آن برای دفاع از عراق و مقابله با گروهک موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) خبر داد.

سخنگوی این گروه در یک فایل ویدیویی که در برخی پایگاههای اجتماعی منتشر شده و شبکه “سی ان ان” هم آن را پخش کرد، گفت: “جهان امروز با توطئه های تکفیری نژادپرستانه به رهبری شیطان بزرگ روبروست، ما بارها در محافل متعدد در باره آن هشدار دادیم اما هشدارهای ما بی نتیجه بود”.

کسی که این بیانیه را قرائت می کرد، از تشکیل گروهی متشکل از افراد داوطلب در قالب تیپ ذوالفقار و تیپ امام حسین (ع) به منظور بازگرداندن امنیت و شادی به ملت عراق است، خبر داد.

وی افزود: این گروه متشکل از 7 هزار نفر است که همگی آماده جنگ هستند و برای دفاع از عراق در برابر تروریست های داعش و دیگر گروه ها آمادگی کامل دارند.

سخنگوی این گروه مسلح سوری خاطرنشان کرد که داعش و حامیانش بدانند که گروه خشم علوی، زمین را در زیر پای آنان به لرزه در خواهد آورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.