سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۹

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران،‌نیمه شب 31 اردیبهشت سال جاری بود که صدای آب اهالی ساختمانی 14طبقه در شهر جدید پرند را…

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران،‌نیمه شب 31 اردیبهشت سال جاری بود که صدای آب اهالی ساختمانی 14طبقه در شهر جدید پرند را متعجب کرد.

اهالی با ترس به بیرون ریختند و فوران آب را از اطراف ساختمان و پیاده‌روهای خود می‌دیدند.

البته این تنها گوشه‌ای از فاجعه می‌توانست باشد چراکه اتاق کنتور و پمپ آب از آب پر شده بود همانطور که تصاویر مدار بسته ساختمان نشان می‌داد که آتش‌نشانان به سختی درب این اتاق را باز کردند.

جداسازی پیاده رو از ساختمان، ترک‌های ساختمان و زمین به خصوص در محل تیر برق اهالی را دچار نگرانی کرده بود چراکه با هر بارندگی شکاف‌ها بیشتر می‌شد.

به گفته یکی از اهالی ساختمان، مدتی است که از نشست این ساختمان می‌گذرد و اما هنوز کسی برای پیگیری این موضوع و رفع خرابی‌ها مراجعه نکرده است.

این در حالی است که نشست یک خیابان که محل بازار و رفت و آمد شهروندان است یکی دیگر از نگرانی‌های شهروندان بود.

اما مشکل اجتماعی مسکن مهر به این جا ختم نمی‌شود و هر روز شاهد وقوع اتفاقات متعددی در این منطقه هستیم که نبود مدرسه و فضای سبز کافی و … از جمله آن‌هاست و حال سوال این‌جاست که بهبود وضع شهر جدید پرند و تعمیر خرابی‌ها به عهده چه کسی است؟وآیا بهتر نیست که با اقدام زود هنگام از فاجعه‌ای که هر لحظه امکان وقوع آن است جلوگیری کنیم.

گزارش از:هنگامه فروغی

انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.