پنجشنبه، ۱۷ مهر ۹۳ - ۰۷:۳۵

فرماندار دهلران گفت: خط انتقال آب شرب 6 روستای بخش موسیان این شهرستان که در زلزله اخیر آسیب جدی دیده‌اند نیازمند تعویض است….

فرماندار دهلران گفت: خط انتقال آب شرب 6 روستای بخش موسیان این شهرستان که در زلزله اخیر آسیب جدی دیده‌اند نیازمند تعویض است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه ایلام، امیدعلی سبزی در حین بازدید از خط انتقال آب شرب روستاهای برم، ثاراله، عین صوله، سادات دانشگر، نهر عنبر و جلیزی بخش موسیان اظهار کرد: خط انتقال آب شرب روستاهای مذکور بدلیل صدمات ناشی از زلزله به شدت تخریب شده و نیازمند تعویض هستند که مسئولان باید نسبت به تامین هزینه آن توجه لازم را داشته باشند.

وی با بیان این‌که خط انتقال آب شرب این روستاها در مجموع 17 کیلومتر بوده که جهت تعویض آن به اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال نیاز است، افزود: این روستاها 650 خانوار دارند که ضروری است در جهت رفع مشکلات خط انتقال آب شرب این روستاها اقدام شود.

سبزی خاطرنشان کرد: هم اکنون مردم این روستاها از آب شرب برخوردارند اما با توجه به شکست و تخریب خط انتقال، آبرسانی با مشکل مواجه است و نیازمند تسریع در مرمت و تعویض است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.