پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۳

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شرکت برق منطقه ای گیلان به ایرنا، این پروژه با اعتبار بیش از 125 میلیارد ریال با…

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شرکت برق منطقه ای گیلان به ایرنا، این پروژه با اعتبار بیش از 125 میلیارد ریال با هدف افزایش ظرفیت انتقال توان تولیدی نیروگاه پره سر ، مطلوبتر شدن تامین برق منطقه گیلان و انتقال انرژی به شبکه سراسری برقدار شده است .

براساس این گزارش ؛ این پروژه از معدود خطوط چهار مداره در کشور است که دکل های آن با توجه به وجود زمین های حاصلخیز و ارزشمند گیلان و به منظور کاهش مسیرهای خطوط در زمین های کشاورزی به شکل چهار مداره طراحی و ساخته شده که چهار مدار آن شامل دو مدار خط نیروگاه پره سر – پست پونل ، یک مدار خط نیروگاه پره سر – پست اردبیل و یک مدار خط نیروگاه پره سر – پست فومن است .

وجود معارض حقوقی ، شرایط نامساعد آب و هوایی استان ، بارش فراوان و کوتاه شدن فصل کاری از جمله مهمترین مشکلات اجرایی این پروژه بوده است .

در این گزارش خاطرنشان شده: تمامی تنظیمات و تست های سیستم های حفاظتی،نصب و تست کلیه تجهیزات مخابراتی و تله متری برای ارسال اطلاعات تجهیزات و کلیه تستهای مربوط به تجهیزات تله پروتکشن در ارتباط با حفاظت از راه دور توسط معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای گیلان انجام شده است . ک/1

7296/604

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.