دوشنبه، ۱۵ آبان ۹۶ - ۰۱:۲۶
نقاشی سه بعدی

این تصاویر از نقاشی سه بعدی با مداد رنگی توسط هنرمند صربستانی آقای نیکولا کورجیکارت nikolaculjicart طراحی و تهیه شده است . او…

این تصاویر از نقاشی سه بعدی با مداد رنگی توسط هنرمند صربستانی آقای نیکولا کورجیکارت nikolaculjicart طراحی و تهیه شده است . او تنها سه سال است که نقاشی کردن را آغاز کرده و حالا این آثار حیرت انگیز را خلق کرده . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

نیکولا ۳۰ ساله است و کشیدن نقاشی در سبک سه بعدی را خودش با تمرین های فراوان آموخته است . او از سه سال پیش بدون هیچ علاقه ای نقاشی کردن را آغاز کرده و حالا متوه شده که چقدر در این کار استعداد بالایی دارد .

آقای nikolaculjicart ابتدا نقاشی را در سبک پرتره آغاز کرد برای او کشیدن پرتره کار بسیار دشواری است  و همچنین اینکه بتواند در این سبک جز هنرمندان بزرگ باشد را  برای خودش کاملا دست نیافتنی می داند .

بنابراین تصمیم گرفت که نقاشی در سبک های دیگر را آغاز کند .سپس  او با سبک  نقاشی سه بعدی آشنا شد و اعتقاد دارد که مردم نقاشی های سه بعدی را بسیار دوست دارند چراکه آنها  بسیار جالب و شگفت انگیز هستند .

نیکولا کورجیکارت با استفاده از مداد رنگی نقاشی های سه بعدی را می کشد و اعتقاد دارد که با استعدادش می تواند یکی از بهترین هنرمندان این سبک باشد .

او در مورد ایده گرفتن برای کشیدن نقاشی می گوید :

ایده و الهام در هر جایی و در هر چیزی  وجود دارد ما فقط باید او را بگیریم و پیدا کنیم. !!

تصاویر سه بعدی دارای ابعاد طول و عرض ارتفاع هستند  که با به تصویر کشیدن این ابعاد و به کار گیری رنگ های مناسب در یک اثر هنری به نظر می رسد که آنها کاملا واقعی هستند و در خیلی از مواقع ذهن انسان را به اشتباه می اندازند  .

با هم در میهن پست  تصاویری از نقاشی سه بعدی با مداد رنگی  را  تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع[/highlight]   pichome

9 دیدگاه برای “خلق نقاشی سه بعدی خارق العاده با مداد رنگی”

 1. میثم گفت:

  فوقالعاده بود

 2. هما گفت:

  واقعا هنرمندانست

 3. سوده گفت:

  واااااای چقدر عالی

 4. نريماني گفت:

  بی نظیره.

 5. خالدي گفت:

  من که سروته این کاغذو نفهمیدم
  در هر صورت عااااالی

 6. بهار گفت:

  بی نهایت عالی

 7. رها گفت:

  چطوری میشه انقدر جالب

 8. نقيبي گفت:

  واقعا هنرمند هستن

 9. زی زی گفت:

  بالای کاغذ رو برای طبیعی تر شدن میبرن ولی در هر صورت خیلی عالی بود😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.