یکشنبه، ۱۴ آبان ۹۶ - ۱۱:۲۵
نمک

تصاویری از خلق نقاشی هایی خارق العاده با استفاده از نمک که توسط آقای دینو تومیک هنرمند جوان ایتالیایی کشیده شده را برای…

تصاویری از خلق نقاشی هایی خارق العاده با استفاده از نمک که توسط آقای دینو تومیک هنرمند جوان ایتالیایی کشیده شده را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم.  نقاشی های او همگی دارای یک نظم خاصی است و بیینده را محو خود می کند . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست  همراه باشید.

دینو تومیک که بسیار جوان بوده و یک معلم هنر است در یک حرکت خلاقانه نقاشی با نمک را آغاز کرده است . او در مورد این تصاویر از نقاشی هایش چنین توضیح می دهد : آزمایش تکنینک های جدید هنری و به اشتراک گذاشتن آن باعث خواهد شد که دانش شما در هنر بالاتر برود .هر چه که دانش شما در هنر بالاتر رود در احساس نیز پیشرفت خواهید کرد و به آن مسلط می شوید .

او اضافه کرد که نمک در حقیقت تنها یکی از سنگ هایی است که می توان با آن نقاشی کرد اما تا به حال کسی با آنها  چنین کاری نکرده . هر پروژه نقاشی برای من سفر به دنیای ناشناخته ها است و این نه تنها برای من جدید و هیجان انگیز است بلکه برای تمام کسانی که هنر من را می بینند هم همینطور است .

اکثر نقاشی های این هنرمند در ابعاد بسیار بزرگی هستند و به دلیل رنگ سفید نمک او باید در صفحاتی که پس زمینه سیاه دارند نقاشی خود را بکشد . برخی از نقاشی های او دارای نظم و  پیچیدگی ظاهری خاصی هستند . او در این باره چنین توضیح می دهد : پیچیدگی نقاشی های من فقط برای بیننده است و چون من با تسلط کامل روی هنر نقاشی با نمک را آغاز کرده ام پیچیدگی برایم مفهومی ندارد .

دینو تومیک برای خلق این آثار از یک ظرف پلاستیکی که یک روزنه کوچک دارد استفاده کرده و نمک را با دقت و مهات خاصی روی صفحه نقاشی اش می ریزد سپس در هر جایی که لازم است با استفاده از قلم سفید رنگ خودش نمک ها را مرتب می کند .

با هم در میهن پست خلق نقاشی هایی خارق العاده با استفاده از نمک را مشاهده می کنیم.

14 دیدگاه برای “خلق نقاشی هایی خارق العاده با استفاده از نمک”

 1. مهديه گفت:

  وای عالی.

 2. روزبه گفت:

  دمش گرم واقعا

 3. عباس گفت:

  بازیگرا رو کشیده

 4. اميرعلي گفت:

  بازیگرای سریال تاج و تخت
  ایول 👍👍

 5. مرتضي گفت:

  واقعا قشنگ کشیده

 6. نسيم گفت:

  ای کاش میشد قاب گرفت

  1. تكي گفت:

   اره واقعا کاش میشد
   حیف هنرش

 7. كامران گفت:

  جان اسنو چی میگه😍😍😍

 8. نقيبي گفت:

  هنرش حرف نداره

 9. مانا گفت:

  عالیه.

 10. كيوان گفت:

  عه مادر اژدها 👍

 11. جهان گفت:

  عالی
  هنر حساسی داره

 12. مهسا م گفت:

  واوووو چقدر قشنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.