جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۹

 شجاع خليل‌زاده در خصوص خبر تمديد قراردادش با باشگاه سپاهان که بر روي سايت اين باشگاه رفته،‌گفت: من با باشگاه سپاهان توافقات لازم…

 شجاع خليل‌زاده در خصوص خبر تمديد قراردادش با باشگاه سپاهان که بر روي سايت اين باشگاه رفته،‌گفت: من با باشگاه سپاهان توافقات لازم را انجام دادم اما هنوز قراردادي با اين باشگاه امضا نکردم و منتظر هستم تا مديربرنامه‌هايم با مسئولان باشگاه صحبت کند و اگر او تائيد کند قراردادم را با سپاهان تمديد خواهم کرد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: البته من پيشنهاداتي از چند تيم و کشور قطر داشتم اما مسئولان باشگاه گفتند امسال را در سپاهان بمانم و با اين تيم يک قهرماني به دست بياورم و سپس سال آينده اگر پيشنهاد خيلي خوبي داشتم از سپاهان جدا شوم.

مدافع تيم فوتبال سپاهان درباره شرايط اين تيم در ليگ برتر چهاردهم اظهار داشت: همه چيز اينجا خوب است و بازيکنان خوبي هم به خدمت گرفته‌ايم تا ناکامي سال گذشته را جبران کنيم. بايد بگويم که اسکلت سال گذشته تيم حفظ شده و اميدوارم که بتوانيم قهرمان شويم. البته تيم ما فقط يک هافبک دفاعي کم دارد.

وي در مورد اينکه گفته مي‌شود به احتمال فراوان آندرانيک تيموريان يا جواد نکونام به اين تيم خواهند پيوست، خاطرنشان کرد: اين موضوع در صلاحيت باشگاه است و آنها هستند که تصميم مي‌گيرند. اما اگر يکي از اين دو هم به سپاهان بيايند ما از اين موضوع استقبال مي‌کنيم چرا که هر کدام از اين بازيکنان يک وزنه براي هر تيم به حساب مي‌آيند.

خليل‌زاده درباره شايعه استقلالي شدن محرم نويدکيا هم گفت: ما هم شنيده‌ايم که او مي‌خواهد به استقلال برود اما قطعا اين موضوع شايعه است چرا که او اسطوره اين باشگاه است و کاپيتان دوست داشتني ما هم هست و فکر نمي‌کنم چنين اتفاقي بيفتد.

وي در مورد اينکه اظهار نظري از نويدکيا مبني بر اينکه امسال مي‌خواهد همه را با تصميمش شوکه کند، افزود: شايد شوکه کردن او اين باشد که خيلي سالم به سپاهان برگردد چرا که او اگر يک بازي هم براي ما بازي کند يک سر و گردن از همه بازيکنان بالاتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.