جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۰۲

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدعبدالله دانشی در خطبه های نمازجمعه این هفته گناوه افزود: اسناد تاریخی معتبری برای اثبات نام خلیج فارس…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدعبدالله دانشی در خطبه های نمازجمعه این هفته گناوه افزود: اسناد تاریخی معتبری برای اثبات نام خلیج فارس وجود دارد و دشمنان و فریب خوردگان نظام سلطه استکباری بدانند که خلیج فارس تا ابد وهمیشه خلیج فارس است.

وی با گرامیداشت فرار رسیدن روز خلیج فارس، گفت: دهم اردیبهشت درتقویم تاریخی و سیاسی ایرانیان به نام پاینده خلیج نیلگون فارس، مزین شده که نامی به جای مانده از کهن ترین منابع تاریخی و ثبت شده دردیرینه ترین جغرافیای جهان است.

امام جمعه موقت گناوه بر تحقق شعارسال تاکید کرد و افزود: تنها راه نجات و پویایی کشور مدیریت جهادی است.

وی با بیان این که جهاد یک ضرورت بوده وهرجامعه ای که ازجهاد بی بهره باشد مرده است، افزود: فرهنگی پویا وماندگارخواهد ماند که فرهنگ جهاد درآن وجود داشته باشد.

دانشی افزود: نیروهای سپاه از بهترین نیروهای جهادی درکشور بوده که گواه این ادعا عهده داربودن مدیریت کلان دوران دفاع مقدس است و توانستند شایستگی خودرا به جهانیان به اثبات برسانند.

وی گفت: سپاه پاسداران خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب هستند و در طول دوران انقلاب بویژه دوران جنگ تحمیلی از میهن و نظام جانانه دفاع کردند و حماسه و افتخارات عظیمی آفریدند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/2

637/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *