دوشنبه، ۱۳ مرداد ۹۳ - ۰۷:۱۵

فرمانده‌ی پلیس‌راه استان زنجان از فوت یک نفر در محور «زنجان – تبریز» براثر واژگونی خودرو خبر داد و گفت: این خودرو بر…

فرمانده‌ی پلیس‌راه استان زنجان از فوت یک نفر در محور «زنجان – تبریز» براثر واژگونی خودرو خبر داد و گفت: این خودرو بر اثر عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی راننده واژگون و از بالای پل به پائین پرت شده است.

«اصغر شیرمحمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی زنجان، با بیان اینکه بی‌توجهی به قوانین تبعات بدی در پی دارد، گفت: متأسفانه شماری از رانندگان باوجود خستگی به ادامه‌ی مسیر پرداخته و در نهایت با حادثه‌ای مواجه می‌شوند که خود مسبب آن هستند.

وی با بیان اینکه خودروی پراید در کیلومتر 62 اتوبان «زنجان – تبریز» واژگون شده است، افزود: این خودرو بر اثر واژگونی از پل سقوط کرده و سرنشین زن آن فوت کرده است.

این مسئول ادامه داد: پلیس همه‌ی توان خود را برای ارائه‌ی خدمات به مسافران به کار بسته‌ است، اما باید اذعان داشت همکاری مردم برای آرامش در جاده‌ها بسیار حائز اهمیت است و به این موضوع نباید بی‌توجهی کرد.

شیرمحمدی با اشاره به کاهش حجم ترددها در محورهای مواصلاتی استان پس از چند روز پرکار یادآور شد: البته ترددها از سوی مسافران انجام می‌شود، اما ترافیک در جاده‌ها مشاهده نشده و افراد می‌توانند در آرامش به سفر خود ادامه دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.