یکشنبه، ۱۶ شهریور ۹۳ - ۱۱:۵۳

قائم مقام معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از فراهم‌سازی مقدمات عقد قراداد خواهرخواندگی بین تبریز و قونیه در هفته نکوداشت تبریز خبر داد….

قائم مقام معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از فراهم‌سازی مقدمات عقد قراداد خواهرخواندگی بین تبریز و قونیه در هفته نکوداشت تبریز خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه آذربایجان‌شرقی، منصور برادران با اعلام این خبر گفت: به منظور تبادل اطلاعات و تجربیات و توسعه‌ی مناسبات فرهنگی،‌ اقتصادی،‌ علمی و گردشگری ما بین تبریز و قونیه همزمان با هفته نکوداشت تبریز، اقدامات لازم در خصوص عقد تفاهمنامه و قراردادهای خواهرخواندگی تبریز با قونیه انجام می‌شود.

مسئول کمیته پیگیری هفته نکوداشت تبریز افزود: تبریز به عنوان شهری 4000 ساله در تاریخ وتمدن، امروز در اغلب نقاط و کشورهای جهان شناخته شده و مدیریت شهری این شهر تلاش می‌کند تا همزمان با هفته نکوداشت تبریز که فرصتی مغتنم در راستای بسط و گسترش تعاملات و ارتباطات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تبریز است، نسبت به عقد تفاهمنامه و قراردادهای خواهرخواندگی اقدام کند.

وی ادامه داد: بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته شهرداران و سفیران ترکیه، آلمان، لهستان، تاتارستان، غزه، آذربایجان و تاجیکستان به عنوان خواهرخوانده‌های شهر تبریز در هفته نکوداشت تبریز حضور خواهند یافت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *