سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۱

به گزارش خبرنگار مهر، شورای اداری شهرستان سبزوار عصر امروز با حضور مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی برگزار شد. در این مراسم علاوه بر اعضاء…

به گزارش خبرنگار مهر، شورای اداری شهرستان سبزوار عصر امروز با حضور مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر اعضاء شورای اداری شهرستان سبزوار، فرمانداران و ائمه جمعه و اعضای شورای تامین شهرستان های جوین، جغتای، خوشاب و داورزن نیز حضور داشتند.

مدیر کل اطلاعات استان خراسان رضوی در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) به روند نامگذاری این روز به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان(ع) اشاره کرد.

وی با بیان اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 89 با نامگذاری سالروز ولادت امام زمان (عج) به نام روز سربازان گمنام امام زمان (ع) موافقت کرد افزود: این روز در سال 90 ابلاغ و در تقویم رسمی کشور ثبت شد.

این مسئول با بیان اینکه این نامگذاری در روز فرخنده میلاد یگانه منجی عالم بشریت افتخار بسیار بزرگی نصیب نیروهای وزارت اطلاعات کرده است تصریح کرد: امام راحل نیز پیش از این با درک عمیق و عظیم خود در سال 66 از موضوع امنیت سینه فرزندان خود در وزارت اطلاعات را مزین به مدال سربازگمنام  امام زمان (عج) کردند.

 مدیر کل اطلاعات استان با بیان اینکه امنیت یک نیاز اجتماعی است گفت: امنیت یکی از 2 نعمتی است که مردم در فقدان آن ثمره اش را لمس می کنند و نگاهی به کشورهای همسایه گویای امنیت در ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی توان بسیار بالایی در امنیت سازی دارد بیان کرد: امنیت موجود نظام حاصل تعامل و همکاری همه دستگاه‌های اجرائی و  امنیتی، نظامی، انتظامی و مردم است که وزارت اطلاعات نقش محوری در این موضوع دارد.

مدیر کل اطلاعات استان در ادامه به تبیین نقش مدیران اجرائی، ائمه جمعه، علماء و واحدهای حراست دستگاه های اجرائی در تحقق شعار امسال پرداخت.

این مسئول  با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در شعار امسال 2 عنصر اقتصاد و فرهنگ را برجسته کردند گفت: مدیریت جهادی یکی از سبک های مدیریتی اسلامی است که در طول 35 سال عمر انقلاب اسلامی و به ویژه 8 سال دفاع مقدس از سوی فرزندان این مرزو بوم ارائه شده است.

وی یا اشاره به اینکه مدیریت جهادی اخلاص در انجام کار دارد و متکی به قدرت الهی است تصریح کرد: هدف اساسی نامگذاری امسال بهره گیری از سبک مدیریت جهادی و به کارگیری عظم ملی به سمت افزایش قدرت به ویژه در عرصه اقتصاد و فرهنگ است به طوری که در پایان سال 93 ایران اسلامی در حوزه‌های اقتصاد و فرهنگ بیش از امروز قدرتمند تر باشد.

این مسئول با تاکید بر فساد ستیزی مسئولان خاطر نشان کرد: مسئولان با بالفعل کردن قابلیت‌ها و  چابک کردن دستگاه‌های خود ارائه خدمت به مردم را افزایش دهند.

این مسئول به حرکات اخیر دشمن به ایجاد اختلاف در بین مذاهب و اقوام اشاره کرد و بر لزوم هوشیاری بیش از پیش تاکید كرد.

معاون استاندار و فرماندار سبزوار هم در این جلسه طی سخنانی گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در رکاب رهبر معظم انقلاب خدمت می کنند و ملت بصیر ایران اسلامی  قدرشناس کارهای این عزیزان هستند.

قاسم شعبانی عطار با بیان اینکه تامین امنیت نظام مرهون فداکاری و رشادت های این عزیزان است گفت: کاهش اقدامات خرابکارانه گواهی بر زحمات شبانه روزی این عزیزان است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.