جمعه، ۲۸ آبان ۹۵ - ۱۰:۳۵
خودروهای تولید داخل

براساس جدیدترین ارزیابی کیفی صورت گرفته حدود نیمی از خودروهای سواری تولیدی خودروسازان داخلی در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند چرا که چندی…

براساس جدیدترین ارزیابی کیفی صورت گرفته حدود نیمی از خودروهای سواری تولیدی خودروسازان داخلی در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند چرا که چندی پیش گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در مهر ماه امسال منتشر شد که نتایجی نگران کننده و یا بهتر بگوییم ناامید کننده ای برای سال ها تجربه در تولید خودرو داخلی در بر داشته است.در ادامه با میهن پست همراه شوید.

طبق این گزارش از ۳۴ مدل خودروهای تولید داخل مورد ارزیابی قرار گرفته، ۱۵ مدل در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در میان خودروهای تولید داخل همچنین هشت مدل خودروی سواری دو ستاره، ۱۰ مدل سه ستاره و تنها یک مدل چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در مدل ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل، این محصولات با توجه به سطح کیفی خود یک تا پنج ستاره کیفی دریافت می‌کنند.

خودروهای تولید داخل

این در حالی است که در میان خودروهای تولید داخل در مجموع یک ستاره پایین‌ترین سطح کیفی و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهدکه تا به حال هیچ یک از خودروهای سواری تولیدی خودروسازان داخلی تاکنون موفق به کسب پنج ستاره کیفی نشده‌اند.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]ایسنا[/highlight]

یک دیدگاه برای “بیشتر خودروهای تولید داخل بی کیفیت و غیر استاندارد اعلام شدند”

  1. آتنا گفت:

    چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.