چهارشنبه، ۲۷ مرداد ۹۵ - ۰۸:۱۶
جرمی کلارکسون

خودروهای مورد تایید جرمی کلارکسون در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ میلادی از آن جهت دارای اهمیت ویژه ای است که این مجری معروف…

خودروهای مورد تایید جرمی کلارکسون در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ میلادی از آن جهت دارای اهمیت ویژه ای است که این مجری معروف و مشهور و البته محبوب برنامه سابق تخته گاز هرگاه مهر تاییدی بر یک خودرو بگذارد، آن خودرو و کمپانی تولید کننده آن به نحوی ویژه و خاص و بدون هیچگونه هزینه ای در لیست خرید ویژه مردم در نقاط مختلف دنیا قرار می گیرند. بنابراین جرمی کلارکسون همچون سال های گذشته به معرفی خودروهای برتر سال پرداخته که با هم آن ها را در میهن پست تماشا می کنیم.

اگر چه جرمی کلارکسون بیشتر به خاطر مجری گری برنامه مشهور تخت گاز (Top Gear) شناخته می‌شود که حالا در برنامه گرند تور (Grand Tour) با آمازون همکاری می‌کند؛ وی همچنین در روزنامه ساندی تایمز (Sunday Times) نیز ستون اختصاصی در رابطه با خودرو دارد.

با نزدیک شدن به پاییز، جرمی کلارکسون اقدام به انتخاب ده خودروی برتر سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ کرده است. وجود برخی خودروها در این لیست ممکن است باعث تعجب شما شود؛ اما به هر حال آن‌ها خودروهای مورد علاقه‌ی کلارکسون هستند. برای تهیه این لیست، جرمی کلارکسون به این نکته توجه کرده است که این خودروها چیزی فراتر از نمونه‌های معمولی را ارایه دهند یا به قول دیگر مجری برنامه تخته گاز جیمز می، دارای مشخصه ای به نام (The fizz) باشند. حال این مشخصه می‌تواند شامل ظاهر، نحوه‌ی شتاب‌گیری و تکنولوژی‌های موجود در خودرو باشد.

با این حال ۱۰ خودرویی که جرمی کلارکسون برای سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ میلادی انتخاب کرده است در واقع چیزی فراتر از یک ماشین معمولی برای مسافرت هستند. خودروهایی که در لیست روزنامه‌ی ساندی تایمز نیز قرار گرفته اند.

لامبورگینی اونتادور

لامبورگینی اونتادور

مرسدس بنز AMG GT S

مرسدس بنز AMG GT S

 

فراری 488 GTB

فراری ۴۸۸ GTB

 

مزدا MX-5 میاتا ۲ لیتری نسخه‌ی Sport Recaro

مزدا MX-5 میاتا ۲ لیتری نسخه‌ی Sport Recaro

 

فورد موستانگ فست‌بک 5.0 V8 GT

فورد موستانگ فست‌بک ۵٫۰ V8 GT

 

آلفارومئو 4C کوپه

آلفارومئو ۴C کوپه

 

ولوو XC90 D5 AWD

ولوو XC90 D5 AWD

 

بی ام و M2

بی ام و M2

 

فورد فوکوس RS

فورد فوکوس RS

 

واکسهال زفیرا تورر 16 CD Ti Tech Line

واکسهال زفیرا تورر ۱۶ CD Ti Tech Line

 

منبع : autoblog

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *