پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۹

به گزارش پنج شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ˈقاسم قدرتیˈ در این ارتباط توضیح داد:ماموران گشت پلیس راه سربندر- اهواز شب…

به گزارش پنج شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ˈقاسم قدرتیˈ در این ارتباط توضیح داد:ماموران گشت پلیس راه سربندر- اهواز شب گذشته حین کنترل خودروهای عبوری، خودروی مینی بوس هیوندا را به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه شناسایی و توقیف کردند.

وی افزود: در بررسی از سامانه راهور مشخص شد خودروی توقیفی دارای 61 میلیون ریال خلافی است که این خودرو بلافاصله برای سیر مراحل قانونی و پرداخت مبلغ خلافی توسط راننده متخلف، به توقفگاه پلیس منتقل شد.

رییس پلیس راه خوزستان خاطرنشان کرد: سرعت بالا، سبقت غیرمجاز و انحراف ناگهانی از حوادث حادثه ساز و خطرناکی است که رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می توانند در کاهش تصادفات جاده ای و کاهش تلفات و خسارات ناشی از آن سهمی اساسی داشته باشند.

در سال جاری چند خودرو متخلف با بیش از 50میلیون ریال خلافی در محورهای ارتباطی خوزستان توسط پلیس راه توقیف و صاحبان این خودروها را موظف کردند جریمه خلافی خود را یک جا بپردازند.

طبق قانون حداکثر مدت پرداخت جریمه دو ماه پس از زمان اعمال قانون(جریمه) است و پس از این مدت میزان پرداخت جریمه دو برابر می شود.

646/641

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.