شنبه، ۲۳ مرداد ۹۵ - ۰۲:۲۴

خودرو آبی‌خاکی Libelule طراحی شده است تا بتواند از همه جا عبور کند چرا که خودروهای امروزی به ندرت توانایی این را دارند…

خودرو آبی‌خاکی Libelule طراحی شده است تا بتواند از همه جا عبور کند چرا که خودروهای امروزی به ندرت توانایی این را دارند تا از مسیرهای مختلفی و همزمانی همچون خشکی و آب عبور کنند. که در این میان با خودرو آبی‌خاکی Libelule می توانید از جاده های سنگلاخ، جنگل ها، مسیرهای شنی و حتی راه های گل آلود عبور کنید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

خودرو آبی‌خاکی Libelule اگر چه هنوز در حد یک طرح است اما به قول طراح آن هنگامی که یک خودرو با آب های عمیق مواجه شود احتمالا دیگر توانایی پیشروی بیشتر را نخواهید داشت. اما چارلز بمباردیر معتقد است که خودرو طراحی شده آبی‌خاکی اش – Libelule – حتی این قابلیت را دارد که از آب های عمیق نیز بئون این که مانعی در برابر حرکت او باشد ، عبور کند.

وسیله نقلیه آبی‌خاکی Libelule همانند یکی از خودروهایی است که در جدیدترین فیلم پارک ژوراسیک شاهد آن بوده ایم طوری که این وسیله خودرو به کمک چرخ های بزرگ خود که حتی بزرگتر از کابین شیشه ای و فولادی آن هستند به راحتی در مسیرهای خشک حرکت می کند. پیش از ورود Libelule به آب، راننده باید ماسک اکسیژن بزند زیرا کابین از آب پر می شود و در حقیقت نقش یک وزنه برای به زیر آب رفتن این وسیله نقلیه را ایفا می کند.

توضیح بیشتر در خصوص خودرو آبی‌خاکی Libelule این که این خودرو در زیر آب نیز چرخ های بزرگ این وسیله نقلیه به کمک بخش هایی پارومانند امکان حرکت را فراهم می کنند و از قابلیت های دیگر آن این است که Libelule  اطلاعاتی مانند سرعت، عمر باتری، اکسیژن باقیمانده، عمق و غیره نیز از طریق یک نمایشگر ضد آب در اختیار راننده قرار می گیرند.

با هم در میهن پست تصاویری از خودرو آبی‌خاکی Libelule را تماشا می کنیم.

منبع: hiconsumption

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *