جمعه، ۱۹ خرداد ۹۶ - ۱۱:۵۱
خودرو بدون راننده InMotion

خودرو بدون راننده InMotion کانسپتی دیدنی از کمپانی سوئدی NEVS که درست شبیه یک اتاق نشیمن مدولار روی چهار چرخ است رونمایی شد تا…

خودرو بدون راننده InMotion کانسپتی دیدنی از کمپانی سوئدی NEVS که درست شبیه یک اتاق نشیمن مدولار روی چهار چرخ است رونمایی شد تا مدل جدیدی از خودروی بدون راننده الکتریکی در آینده وارد بازار شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

خودرو بدون راننده InMotion نمونه کانسپت آن طوری طراحی و ساخته شده است که وقتی شخص سوار آن می شود ، می بیند که دیگر خبری از کنترل‌ های داشبورد نیست و در عین ناباوری صندلی‌ها ، روشنایی و محیط داخلی آن را می‌توان از طریق یک اپلیکیشن تنظیم کرد. این خودرو در واقع نمونه مفهومی از فضای کاری یا زندگی در آینده را به تصویر می‌کشد.

بدنه پلاستیکی شکل این خوردو و همچنین غلاف‌هایی که چرخ‌ها در آن قرار گرفته‌اند، آن را بسیار شبیه به اتاقی کرده است که قابلیت تحرک دارد. صندلی‌های این خودرو قابلیت حرکت در تمام فضای داخل آن را دارند و حتی پنجره‌ های این خودرو می‌توانند به صفحه‌ نمایش تبدیل شوند و در نتیجه فضای کاری را به حداکثر برسانند.

به طور کلی، این خودرو به افراد امکان می‌دهد که به‌تنهایی یا در کنار افراد دیگر، در خودروی خود کارهای بیزینسی خود را تا زمانی که به سرکار یا مقصد برسند، انجام دهند. زیرا هم فضای کافی و هم تجهیزات مورد نیاز خود را در اختیار دارند و هم دیگر نگران رانندگی نیستند چون این خودرو خودش کنترل همه چیز را در اختیار می‌گیرد.

با هم در میهن پست تصاویری از خودرو بدون راننده InMotion ، کانسپتی دیدنی از کمپانی سوئدی NEVS را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]  Engadget

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *