شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۱۱:۱۱

فرمانده انتظامی فارس از خودکشی عامل قتل‌عام خانوادگی در این استان خبر داد. سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران…

فرمانده انتظامی فارس از خودکشی عامل قتل‌عام خانوادگی در این استان خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح این حادثه گفت: چهارشنبه بعدازظهر مردی که با همسرش اختلاف داشت به در منزل پدر خانم خود رفته و با اسلحه سوزنی مبادرت به قتل پدرزن و دختر 18 ساله‌اش کرد.

به گفته وی، این مرد به طرف همسر و پسرش نیز شلیک کرده بود که این دو در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند.

فرمانده انتظامی فارس با تأکید بر این‌که این متهم به قتل، روزگذشته با شلیک گلوله به سرش در روستای “آباده” خودکشی کرد، گفت: انگیزه وقوع این قتل‌عام خانوادگی ناشی از اختلافات و درگیری‌های خانوادگی بود.

گودرزی با انتقاد از وجود اسلحه در دست افراد فاقد صلاحیت، گفت: داشتن اسلحه بدون مجوز، خلاف قانون است و افرادی که با مجوز، اسلحه داشته باشند ولی در غیر از موارد قانونی از آن استفاده کنند، جواز آنها باطل می‌شود.


به گزارش ایسنا، چهارشنبه مردی برای بازگرداندن همسرش به منزل پدرزنش می‌رود، وقتی با امتناع وی و خانواده‌اش رو به‌رو می‌شود، پدرزن و دختر 18 ساله‌اش را با ضرب گلوله به قتل می‌رساند و همسر و پسرش را مجروح می‌کند که ضارب روزگذشته نیز خودکشی کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *