یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۳:۲۹

پس از بررسی مشخص گردید تعدادی از اراذل و اوباش سطح 3 این حوزه به هویتهای “منصور ریزه” “فرامرز پاکوتاه” “عماد ” “ماهان”…

پس از بررسی مشخص گردید تعدادی از اراذل و اوباش سطح 3 این حوزه به هویتهای “منصور ریزه” “فرامرز پاکوتاه” “عماد ” “ماهان” “آرمان” و “احتشام ” که اقدام به تخریب خودروهای شهروندان کرده اند ساعاتی پیش در منزل مادربزرگ “منصور ریزه” حضور یافته و پس از مشروب خوری اقدام به درگیری با همدیگر نموده که نسبت به شکستن شیشه های منزل مادربزرگ متهم اقدام کرده و  درگیری نامبردگان  به خارج از منزل و در کوچه ادامه می یابد تا اینکه تعداد سه دستگاه خودرو مربوط به شهروندان که در آدرس اعلامی پارک شده بود مورد تخریب قرار می گیرد و به محض حضور شهروندان از محل متواری می شوند.

در ادامه مراتب از طریق تماس تلفنی  110 به کلانتری اعلام و با حضور عوامل در محل نفرات مربوطه شناسایی و دستورات قضایی در خصوص دستگیری نامبردگان اخذ و عوامل تخصصی در کلانتری حاضر و اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار داند.

در ادامه در خصوص شرارت و تخریب، عوامل عملیات تجسس و اطلاعات این یگان دستگیری فردی از اراذل و اوباش که یکی از متهمین به هویت منصور ریزه ۲۲ ساله را شناسایی کرده و پس از اخذ دستور از مقام محترم قضایی بصورت تلفنی در خصوص دستگیری وی در آدرس میدان  غیاثی مراتب پس از شناسایی آدرس که مربوط به منزل پدر متهم بود وی را حین متواری شدن از بالای پشت بام با رویت مامورین دستگیر و به کلانتری دلالت دادند.

پس از تحقیق و بازجویی اولیه مشخص گردید متهم دارای سوابق متعدد در خصوص شرب خمر،درگیری و شرارت و همچنین سرقت لوازم خودرو است و در خصوص شرارت و تخریب فوق نیز مشارکت داشته است.

سرگرد محمدحسین امینی رییس کلانتری 159 بی سیم درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: تلاش ماموران برای دستگیری دیگر متهمان این پرونده کماکان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.