چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۲

رییس گروه نمایشی “هاوار” گفت: اعضای این گروه نمایشی که برای شرکت در جشنواره تئاتر منطقه‌ای به بندرعباس رفته بود، در مسیر رفتن…

رییس گروه نمایشی “هاوار” گفت: اعضای این گروه نمایشی که برای شرکت در جشنواره تئاتر منطقه‌ای به بندرعباس رفته بود، در مسیر رفتن به بندرعباس شب را در خیابان‌های بوشهر به صبح رساندند.

«علی شکری» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، اظهار کرد: متاسفانه به دنبال عدم حمایت مالی ارشاد ایلام از گروه‌های نمایشی جهت شرکت در جشنواره منطقه‌ای تئاتر بندرعباس، اعضای گروه نمایشی هاوار شب گذشته را در خیابان‌های بوشهر به سر بردند.

وی با بیان اینکه گروه نمایشی “هاوار” به دلیل بی‌توجهی ارشاد ایلام، با هزینه شخصی خود در این جشنواره شرکت کرد و شب گذشته را به دلیل نداشتن مکانی خاص در خیابان‌های بوشهر به صبح رساندیم، گفت: بی‌‎توجهی ارشاد ایلام به این مقوله نوعی اجحاف فرهنگی به حساب می‌آید و قطعا مسئولیت این رخداد با متولی فرهنگ استان است.

این نویسنده و کارگردان ادامه داد: تامین مالی گروه‌های تئاتر برای حضور در جشنواره‌های مختلف جزو وظایف ارشاد است و چرا باید ارشاد ایلام نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشد؟

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.