دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۰

سیدعلاءالدین نقیبی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان کمک برای زندانیان نیازمند مالی شهرستان های بناب، مراغه،…

سیدعلاءالدین نقیبی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان کمک برای زندانیان نیازمند مالی شهرستان های بناب، مراغه، عجبشیر و ملکان و خانواده های نیازمند آنان هزینه می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون 52 زندانی جرایم غیرعمد از ساکنان این شهرستان ها در زندان مراغه و برخی زندان ها در حال گذراندن دوران محکومیت هستند، اظهار کرد: میزان کمک خیران در سال جاری نسبت به سال گذشته یک میلیارد و 500 میلیون ریال افزایش یافته است.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه با بیان اینکه جشن گلریزان، مجرم پروری محسوب نمی شود، ادامه داد: برخی افراد، کار این انجمن برای تامین جرایم زندانیان را موجب افزایش مجرم در جامعه تلقی می کنند در صورتی که این افراد به علت ارتکاب به جرم غیرعمد زندانی شده اند و این اتفاق ممکن است برای همه بیافتد.

نقیبی، خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از ‎450 خانوداه زندانیان چهار شهر مراغه ، بناب ، ملکان و عجبشیر و تعدادی از افراد سایر شهرهای ایران که در زندان مراغه بسر می برند از کمک ها و مساعدت های انجمن از زندانیان بهره مند می شوند.

وی، از آمادگی این انجمن برای دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیران برای دستگیری از خانواده های نیازمند این شهرستان ها خبر داد و گفت: خیران می توانند از طریق شماره تلفن 2231132 – 0421 دفتر این انجمن اطلاعات لازم را اخذ کنند.

7483/590/587/245

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.