جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۹

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ناصر نیک بخت ظهر پنجشنبه در شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان همدان گفت: خیران مدرسه‌ساز افراد صاحب…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ناصر نیک بخت ظهر پنجشنبه در شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان همدان گفت: خیران مدرسه‌ساز افراد صاحب همتی هستند که توانستند در تحقق شعار سال کمک کنند.

وی افزود: با توجه به ضرورت‌های جامعه و شعار سال سیاست اقتصاد مقاومتی برای مقابله با بحران و تشدید دشمنی‌های استکبار اعلام شده که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندارهمدان با بیان اینکه شعار سال با دو قید اساسی «عزم ملی» و «مدیریت جهادی» اعلام شده است، ابراز داشت: خیران مدرسه‌ساز استان در راستای تحقق این دو وارد عرصه فعالیت شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بن‌مایه توسعه کشور فرهنگ است، ادامه داد: خیران در راستای ارتقای سطح فرهنگ جامعه با سرمایه و هزینه مالی خود وارد عرصه فعالیت به منظور تقویت اقتصاد و فرهنگ شده‌اند که این خود جای قدردانی دارد.

نیکبخت با بیان اینکه خیران با همت، ایمان و اعتقاد خود عامل توسعه جامعه شده‌اند، گفت: آنها از این راه بهترین اندوخته را برای آخرت خود جمع کرده‌اند.

وی با اشاره به برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در استان عنوان داشت: همایش سرمایه‌گذاری بعد از ماه مبارک رمضان و در راستای توسعه سرمایه‌گذاری استان برگزار می‌شود.

استاندار همدان در ادامه سخنانش با بیان اینکه همدان به لحاظ گردشگری بستر بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری دارد، اظهار داشت: استان همدان آماده‌ترین و شایسته‌ترین استان به لحاظ سرمایه‌گذاری است چرا که به لحاظ شرایط آب و هوایی و اقلیمی دارای چهار فصل مناسب است.

وی افزود: خیران می توانند در حوزه سرمایه گذاری در استان همدان وارد شوند و از آنها استقبال می شود.

نیکبخت در پایان سخنانش با بیان اینکه استان همدان دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است، افزود: نیازمند ورود بخش خصوصی هستیم تا در راستای سرمایه‌گذاری و توسعه حرکت کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *