پنجشنبه، ۰۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۸

به گزارش خبرنگار مهر، شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان لرستان و اختتامیه جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور ظهر پنجشنبه با حضور رئیس…

به گزارش خبرنگار مهر، شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان لرستان و اختتامیه جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور ظهر پنجشنبه با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، استاندار لرستان، نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی، خیرین مدرسه ساز استان و عموم مردم در سالن ورزشی شهید چاغروند برگزار شد.

در این مراسم همچنین از عبدالمحمد نادی، نورمحمد سقایی، حاج علی سپهوند، موسسه خیرین مهر گیتی، حاج محمد ابراهیم، ماه دولت امینی، حاج احمدرضا گودرزی، کاظم قلم چی، شوکت حافظی، طلعت توتونچی، محمد رحمدل و … به عنوان 16 خیر مدرسه ساز لرستانی به مناسبت شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

بر اساس این گزارش در این مراسم رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و معاون امورعمرانی وزیر آموزش و پرورش در سخنانی با اشاره به اینکه از اهتمام همه دست اندرکاران این جشنواره برای نکوداشت، تجلیل و تکریم خیرین مدرسه ساز تشکر می کنم، اظهار داشت: حضور خیرین مدرسه ساز سبب شد که یک جریان عظیم از عمل صالح در راه کمک به زمینه سازی برای پیشرفت علم و دانش در کشور صورت گیرد.

مرتضی رئیسی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز پس از انقلاب با کمک های خود بسیاری از مشکلات سازمان آموزش و پرورش را حل کردند، تصریح کرد: اولین معلم مدارسی که با کمک خیرین ساخته می شود خود خیرین هستند که به همه ما درس فداکاری و بخشش می دهند.

وی یادآور شد: مراسم امروز نیز پرشکوه ترین جشنواره خیرین مدرسه ساز در کشور بود.

در ادامه این مراسم رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ضمن بازدید از نمایشگاه دستآوردهای خیرین مدرسه ساز استان از مدارس پیش ساخته آموزش و پرورش عشایری لرستان نیز رونمایی کردند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.