یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۹:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، احمد مرادی عصر یکشنبه در آئین بهره‌برداری از مدرسه بندرریگ اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی به منظور توسعه…

به گزارش خبرنگار مهر، احمد مرادی عصر یکشنبه در آئین بهره‌برداری از مدرسه بندرریگ اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی به منظور توسعه فضاهای آموزشی در استان بوشهر صورت گرفته است و هم اکنون نیز طرح‌های بسیار مهمی در این زمینه در دست اجرا است.

وی با تقدیر از همکاری‌های و مشارکت خیرین در ساخت مدارس در استان بوشهر، اضافه کرد: خیرین در ساخت بسیاری از مدارس به صورت مشارکتی حضور داشته‌اند و تعداد زیادی از مدارس نیز به صورت کامل توسط خیرین ساخته شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر تصریح کرد: خیرین استان بوشهر تاکنون 412 مدرسه را در سطح استان با داشتن یک هزار و 680 کلاس درس ساخته‌اند که بیش از 200 هزار متر مربع مساحت دارد.

ساخت 18 مدرسه در دست اجرا است

وی تصریح کرد: خیران برای ساخت این مدارس یک‌هزار و 131 میلیارد ریال پرداخت کرده‌اند که ساخت و راه‌اندازی این مدارس نقش بسیار مهمی در توسعه فضاهای آموزشی استان داشته است.

مرادی همچنین با اشاره به در دست اجرا بودن عملیات ساخت 18 مدرسه توسط خیران با اعتبار 164 میلیارد ریال در استان بوشهر، تاکید کرد: ابتدای سال تحصیلی جاری نیز 29 مدرسه در 108 کلاس درس توسط خیرین ساخته شد و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر افزود: امروز نیز شاهد افتتاح یک مدرسه شش کلاسه در جزیره شمالی هستیم که خیرین هشت میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه کرده‌اند.

لازم به ذکر است که مدرسه شش کلاسه ابرار جزیره شمالی بندرریگ دارای سه‌هزار و400 متر مربع محوطه سازی و 520متر مربع زیربنا است که از محل مشارکت تعاونی خیریه ابرار ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *