جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۲

به گزارش ایرنا، « احمد خسروی » که بمناسبت هفته قوه قضاییه پیش از خطبه های نماز جمعه اصفهان سخنرانی می کرد، افزود:…

به گزارش ایرنا، « احمد خسروی » که بمناسبت هفته قوه قضاییه پیش از خطبه های نماز جمعه اصفهان سخنرانی می کرد، افزود: این زمین خواری در یکی از نقاط مرغوب اصفهان به مساحت 110 هکتار کشف و این اراضی خلع ید شد.

وی بااشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان تاکید کرد: دادگستری استان اصفهان با کسانی که حرمت این ماه مبارک را حفظ نکنند و در انظار عمومی اقدام به روزه خواری کنند، به شدت برخورد می کند.

مدیرکل دادگستری استان اصفهان افزود: دادگستری استان اصفهان برنامه های خوبی را برای برخورد با بدحجابی و روزه خواری تدارک دیده است.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد دادگستری استان اصفهان افزود: رشد پرونده های قضایی در دادگستری استان اصفهان در سال 92 نسبت به سال 91 یک درصد کاهش یافت.

خسروی بااشاره به برخورد قاطع با مجرمان توسط دستگاه قضایی گفت: با همکاری نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و سپاه، رشد سرقت های به عنف در استان اصفهان در سال گذشته 14درصد کاهش یافت.

مدیرکل دادگستری استان اصفهان در ادامه تاکید کرد: دادگستری استان اصفهان بدون اغماض با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد می کند.

وی با بیان اینکه امکان اطلاع رسانی همه مصادیق این برخوردها در جامعه وجود ندارد، گفت: اما مردم بطور قطع بدانند که دادگستری برخورد با قاچاقچان مواد مخدر را بر خود واجب می داند.

برای ارج نهادن به مقام قضاوت و تکریم از مقام شهید آیت الله بهشتی اولین مسوول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران، هفته اول تیرماه بعنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.

پ/7135/ 7132

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.