سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۵۵

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسینی بعد از ظهر دوشنبه در همایش تجلیل ازبرگزیدگان مسابقات قرآنی با اشاره به اینکه دارالقرآن تخصصی…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسینی بعد از ظهر دوشنبه در همایش تجلیل ازبرگزیدگان مسابقات قرآنی با اشاره به اینکه دارالقرآن تخصصی در نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری راه اندازی می شود، اظهار داشت: این دارالقرآن با هدف فرهنگ سازی قرآن خوانی در خانواده نیروهای انتظامی راه انداری می شود.

وی افزود: کارکنان انتظامی استان می تواننددر اوقات فراغت از برنامه های قرآنی این دارالقرآن بهرمند شوند و قرآن خوانی و حفظ قرآن را به صورت تخصصی دنبال کنند.

وی ادامه داد: قرآن بیان کننده دستورات اسلامی است و مهمترین منبع برای داشتن یک زندگی با فرامین اسلامی عمل کردن به دستورات الهی و قرآن است.

مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در ادامه با اشاره به برگزاری همایش تجلیل ازبرگزیدگان مسابقات قرآنی نیروهای انتظامی اذعان داشت: در این همایش از کارکنانی که در مسابقات قرآنی حائز رتبه شده بودند تجلیل به عمل آمد.

حجت الاسلام حسینی اذعان داشت: برگزاری برنامه های فرهنگی و قرآنی  برای کارکنان نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.