جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۶

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی امام جمعه موقت شهرری در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن تبریک به مناسبت میلاد…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی امام جمعه موقت شهرری در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن تبریک به مناسبت میلاد فرخنده ناجی بشریت امام زمان (عج) اظهار داشت: این روز فرخنده به نام روز مستضعفین و سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده، سربازانی که در وزارت اطلاعات با تمام وجود شبانه روزی در تلاش و کوشش هستند و نتیجه این آرامش و امنیت را می توان در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در جامعه مشاهده کرد.

این مسئول با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان ستاد انقلاب اسلامی افزود: موضع گیری برخی از مسئولان اجرایی در زمینه مسایل فرهنگی نادرست است، از اینرو به مسایل فرهنگی نباید بی توجه بود، مسئولان فرهنگی به آثار مخرب کتاب های چاپ شده یا برنامه های ماهواره ای در سطح جامعه مخصوصا نسل جوان دارد توجه داشته باشند.

وی با اشاره به مناسبتها در هفته آینده اعلام کرد: 26 خرداد سالروز شهادت مجاهدان دلیر اسلام شهیدان هنرندی، بخارایی و … است، این افراد به مقابله با رژیم ستمشاهی طاغوت پرداخته و با ترور حسن علی منصور به جنگ سرمداران رژیم شاه رفتند.

ابراهیمی ادامه داد: روز 27 خرداد ماه سالروز فرمان امام(ره) برای تشکیل جهاد سازندگی است، این روز به نام جهاد سازندگی و بیابان زادیی نامگذاری شده، زیرا که استقلال کشور به استقلال در زمینه مسائل کشاورزی و رفع نیازهای جامعه در محصولات کشاورزی وابسته است.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مسئولان جهاد دانشگاهی در هفته گذشته بیان کرد: شتاب علمی کشور به تعبیر غربیها رشد کرده و در رده 13 جهان قرار گرفته، لذا این حرکت علمی در سطح بین المللی باید ادامه داشته باشد، به جهاد علمی در کشور باید اهیت ویژه ای داده شود، به همین دلیل تمامی نهادها موظف هستند که حرکت علمی را در کشور نهادینه کنند همچنین روحیه جهادی در تمامی کشور باید حفظ شود.

این مسئول با اشاره به حمله گروه داعش به کشور عراق اظهار داشت: گروه داعش با پشتیبانی دشمنان قسم خورده اسلام به کشور عراق حمله کرده اند و این گروه مبارزاتشان را با هدف نابوی اسلام، انقلاب و شیعه برنامه ریزی کرده اند، این گروه ملحد بعد از برگزاری انتخابات در کشور عراق نتوانستند نتیجه مورد نظر خود را بدست آورند از آنجایی که ائتلاف انقلابی مالکی اکثریت آرای را بدست آورد، برای انتقام به این کشور حمله کردند.

وی ادامه داد: گروه داعش ظاهرا خود را مسلمان معرفی می کند در حالی که هیچ اعتقادی به خدا ندارند و هیچ یک از اصول مسلم اسلام را رعایت نمی کنند، این گروه با حمایت کشور عربستان سعی دارد تزلزلی در حکومت عراق ایجاد کند.

ابراهیمی افزود: این گروه در رسانه های جمعی طوری وانمود کرده اند که قصد اصلی آنها حکومت شیعه ایران است و باید به این گروه و تمامی دشمنان انقلاب اسلامی می گوییم که آنها خیلی کوچک تر از آن هستند که اقدامی علیه عراق و جمهوری اسلامی ایران انجام دهند، مسلمانان مطمئن باشند که به زودی گروه داعش با شکست مواجه خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.