دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۱

به گزارش خبرنگار مهر،  محمد اسماعیل خدادادی عصر دوشنبه در آیینی با عنوان داعش جنایت قرن با موضوع بررسی زمینه های پیدایش گروههای…

به گزارش خبرنگار مهر،  محمد اسماعیل خدادادی عصر دوشنبه در آیینی با عنوان داعش جنایت قرن با موضوع بررسی زمینه های پیدایش گروههای تکفیری که در دانشگاه سمنان بر گزار شد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که  تکفیری ها را مصیبت واقعی برای مسلمانان دانسته اند اظهار داشت: بیشترین نیروهای داعش از کشورهای عربستان، تونس، مراکش، اردن، لبنان و بلژیک و … به این گروه خطرناک جنایتکار پیوسته اند.

وی در اختیار گرفتن 60 درصد از سلاحهای کشور عراق را از بزرگترین خطر این گروه در حال حاضر دانست و گفت: گروه داعش پس از اینکه در سوریه نتیجه مطلوبش را نگرفت به سراغ عراق رفت.

 این استاد بازنشسته دانشگاه  تصریح کرد: سلفی ها، تکفیری ها و داعش گزینه های غرب برای سرکوب شیعیان در منطقه خاورمیانه هستند.

خدادادی در خاتمه با اشاره به اعتقاد سلفی ها مبنی بر اینکه امروز جهان اسلام مجاهد می خواهد و نه دانشمند، اظهار داشت: این نهله های فکری، جهاد با کفر را جهاد نمی دانند بلکه جهاد با مسلمانان به ویژه شیعیان را جهاد می نامند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.