جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرحمان رستمیان ظهر جمعه در جمع نمازگزاران شهر دامغان در محل مصلی امام خمینی (ره) این شهر با تاکید…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرحمان رستمیان ظهر جمعه در جمع نمازگزاران شهر دامغان در محل مصلی امام خمینی (ره) این شهر با تاکید بر اینکه دامغان ظرفیت تبدیل شدن به یک قطب دانشگاهی را دارد اظهار داشت: این شهرستان می تواند در رشد و توسعه منطقه نقش مهمی داشته باشد و باید از تمام ظرفیت های بالقوه آن استفاده شود.

وی با اشاره به أخذ مجوز ایجاد دانشکده داروسازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از سوی شورای عالی گسترش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: با أخذ این مجوز زمینه برای رشد دیگر رشته ها و مراکز همچون مرکز تحقیقات دارویی فراهم می شود و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک در ایجاد این مرکز گام برداریم.

وی خاطر نشان ساخت: دانشکده داروسازی ضمن کمک به صنعت آن در کشور زمینه را برای اشتغال و رشد و توسعه شهرستان هموار می کند.

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این شهرستان دارای فرصت های خوبی بوده و باید از توان و ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در راستای رشد و توسعه منطقه کمک بگیریم.

رستمیان همچنین به بودجه سالجاری کشور اشاره داشت و گفت: مجلس شورای اسلامی در تصویب آن نگاه ویژه ای به روستاهای داشت و امیدواریم همه نقاط کشور بتوانند به طور متوازن رشد داشته باشند.

وی در خاتمه تصریح کرد: به شهرستان دامغان در کنار بودجه سال سال 93، رقمی معادل 12 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار دیگر نیز به طور جداگانه اختصاص پیدا کرد که در اختیار نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت که امیدواریم با این میزان اعتبارات به رشد و توسعه منطقه در بخش های مختلف کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *