چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا صفایی عصر سه شنبه در نشست بررسی وضعیت ساخت دانشکده معماری و شهرسازی بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار…

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا صفایی عصر سه شنبه در نشست بررسی وضعیت ساخت دانشکده معماری و شهرسازی بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی برای راه‌اندازی این دانشکده صورت گرفته است و امیدواریم به زودی شاهد ساخت و بهره‌برداری از ان باشیم.

وی به وسعت 40 هکتاری بافت قدیم بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: بافت قدیم بوشهر دارای معماری منحصر به فردی است که تلاش داریم تا این بافت به خوبی حفظ شود و در زمینه توسعه ان نیز طرح‌های بسیار خوبی اجرا می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر ادامه داد: بافت قدیم بوشهر می‌توان محل مناسبی برای توسعه گردشگری باشد که تاکید بسیار زیادی برای حفظ و حراست از این بافت صورت گرفته است.

وی از پیشرفت 75 درصدی پروژه ساخت دانشکده معماری و شهرسازی بوشهر خبر داد و تصریح کرد: دانشکده هنر و معماری دانشگاه خلیج فارس بوشهر ظرفیت 700 دانشجو دارد.

صفایی از تخصیص 20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ساختمان این دانشکده خبر داد و بیان داشت: ساختمان در دست اجرای دانشکده هنر و معماری بوشهر دارای هفت هزار و400 مترمربع زیربنا است که فاز نخست آن در چهار هزار و 300 متر مربع زیربنا ساخته می‌شود.

وی از تخصیص 10 میلیارد ریال از این اعتبارات برای تجهیزات سرمایشی و گرمایشی این دانشکده خبر داد و افزود: برای ساخت در و پنجره های این ساختمان 13 میلیارد ریال هزینه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.