سه شنبه، ۰۱ مهر ۹۳ - ۰۶:۰۲

سال تحصیلی جدید با حضور 225 هزار دانش اموز و با به صدا درآمدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس استان اردبیل آغاز…

سال تحصیلی جدید با حضور 225 هزار دانش اموز و با به صدا درآمدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس استان اردبیل آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، طاهر شریفی معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل در این مراسم که همزمان با هفته دفاع مقدس بود با اشاره به اینکه دانش آموزان رهروان شهدا هستند، افزود: همان‌طوری که شهدا برای دفاع از سرزمین خود بسیج شدند، دانش آموزان باید برای حراست از استقلال و امنیت موجود کشور تلاش کنند.

شریفی با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان و مدیران آینده کشور هستند، اضافه کرد: باید از تمام لحظات کنونی خود برای آموزش استفاده کنند.

وی تلاش دانش آموزان و استفاده از فرصت‌های علمی در حال حاضر را گامی مهم برای مدیریت موفق کشور در آینده و غلبه بر دشمنان دانست.

در ادامه صابر سپهری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اقدامات انجام گرفته در راستای ورود بدون دغدغه دانش آموزان به کلاس‌های درس، سرمایه گذاری برای دانش آموزان را گامی مهم در راستای توسعه کشور دانست و گفت: دانش آموزان آینده سازان کشور هستند و باید بدون لحظه‌ای فرصت سوزی در راستای ارائه آموزش و تعلیم و تربیت این قشر تلاش کنیم.

گفتنی است، 225 هزار دانش آموز درسال جدید شروع به تحصیل کردن که برای پوشش تحصیلی این تعداد دانش آموز 19 هزار معلم در 11 هزار و 366 کلاس درس و 2هزار و 909 آموزشگاه به کار گرفته شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *