یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۰۴

روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان روز یکشنبه به نقل از تکنسین آماده سازی کارگاه اسکلت فلزی واحد تعمیرگاه مرکزی این شرکت گزارش…

روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان روز یکشنبه به نقل از تکنسین آماده سازی کارگاه اسکلت فلزی واحد تعمیرگاه مرکزی این شرکت گزارش داد: ظرف خلاء از تجهیزات مهم و راهبردی واحد فولادسازی است که بومی سازی آن صرفه جویی اقتصادی 35 میلیارد ریالی را برای فولاد مبارکه به همراه دارد.

ˈ مصطفی شفیعیون ˈ تصریح کرد: ظرف خلاء از تجهیزات حیاتی واحد فولادسازی است و عملکرد آن به گونه ای است که پس از وارد شدن در پاتیل مذاب توسط پمپ های موجود ایجاد خلاء می شود و عمل گاز زدایی (مکش گازهای مضر) را انجام می دهد.

وی ادامه داد: همین امر باعث تولید انواع فولادهای کیفی بر حسب سفارش مشتری می شود و تاکنون در کشور سابقه ساخت آن وجود نداشته است.

شرکت فولاد مبارکه از شرکت های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق های فولادی فعالیت می کند.

این شرکت با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد، بیش از 50 درصد از مصرف فولاد کشور را برای استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه سازی، صنایع فلزی سبک، فلزی سنگین و لوله های انتقال سیالات، صنایع بسته بندی و لوازم خانگی و الکتریکی و لوله و پروفایل تولید می کند.

د/7140/ 556/ 1495

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *