دوشنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۵ - ۱۰:۱۴
خودرو D8 GTO-RS کمپانی دانکروورت

کمپانی دانکروورت در حالی از سوپر خودرو D8 GTO-RS خود رونمایی کرد که این کمپانی اگر چه اسم و رسمی چندان مشهور ندارد…

کمپانی دانکروورت در حالی از سوپر خودرو D8 GTO-RS خود رونمایی کرد که این کمپانی اگر چه اسم و رسمی چندان مشهور ندارد اما در جای خود تولیداتی قدرتمند و بی نقص را روانه بازار خودروهای سوپر اسپرت و مسابه ای می کند. توضیح بیشتر این که دانکروورت یک شرکت خودروسازی هلندی و از نام های به واقع منحصر به فرد در صنعت خودرو محسوب می شود و فعالیت آن از اواخر دهه ۱۹۷۰ آغاز و شهرت خود در بازار خودروهای پیشرفته را به واسطه معرفی محصولاتی فاقد ابزارهای کمکی الکترونیکی کسب کرده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

خودرو D8 GTO-RS از جمله خودروهای تولیدی کمپانی دانکروورت است به طور معمول از ترمز ABS، فرمان الکتریکی خبری نیست و به تازگی خودرو D8 GTO-RS را معرفی کرده است که سریع‌ترین و سبک‌ترین D8 GTO تولید شده تا به امروز است.

دانکروورت D8 GTO-RS از پیشرانه توربوشارژدار ۲٫۵ لیتری پنج سیلندر ساخت آئودی نیرو می گیرد. مشخصات عملکرد این خودرو هنوز منتشر نشده اما دانکروورت وعده خودرویی سریع‌تر و قدرتمندتر از D8 GTO عادی را داده است که در قدرتمندترین پیکربندی خود توانایی تولید ۳۸۰ اسب بخار نیرو را دارد. افزون بر این، سطح آلایندگی پیشرانه مطابق با استاندارد انتشار گازهای گلخانه ای یورو۶ است.

بد نیست بدانید که قدرت بیشتر پیشرانه موجب شده تا سامانه تعلیق D8 GTO-RS به طور جامع بازطراحی شود. تونل انتقال نیرو از فیبر کربن ساخته شده تا وزن خودرو در محدوده مورد نظر حفظ شود. افراد تیزبین به سرعت متوجه بدنه اندکی بزرگتر D8 GTO-RS نسبت به GTO استاندارد می شوند. همچنین شاهد بکارگیری سپر جلو بازطراحی شده با چراغ های جلو اختصاصی، جلو پنجره بزرگ متشکل از چهار تیغه افقی و دو تیغه عمودی، و ورودی های هوای عمودی هستیم که به خنک شدن ترمزهای جلو کمک می کنند.

البته این کمپانی اعلام کرده است که تولید D8 GTO-RS به ۴۰ دستگاه محدود شده و دانکروورت اعلام کرده است که بیش از نیمی از آنها تاکنون به فروش رسیده اند. قیمت پایه این خودرو برابر با ۱۵۱ هزار و ۱۷۳ یورو اعلام شده است.

با هم در میهن پست تصاویری از سوپر خودرو D8 GTO-RS محصول کمپانی دانکروورت را تماشا می کنیم.

منبع: gizmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *