یکشنبه، ۲۵ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۵

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: مقرر شد سازمان لیگ فوتبال از تمامی…

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: مقرر شد سازمان لیگ فوتبال از تمامی کسانی که برای برگزاری مسابقات اعم از لیگ برتر و جام آزادگان در جشن بهترین‌ها قدردانی کند.

وی افزود: بر همین اساس کمیته داوران با توجه به حساسیت بالایی که در مسابقات فصل گذشته لیگ برتر و جام آزادگان وجود داشت و تا هفته‌های پایانی وضعیت تیم‌های صعود کننده و سقوط کننده نامشخص بود، قصد دارد از داوران و کمک داورانی که با قضاوت صحیح و استاندارد خود زمینه‌سازی برگزاری مناسب مسابقات شدند، تقدیر و تشکر کند.

رئیس دپارتمان داوران در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه در این راه سخت و دشوار، در مجموع داوران و کمک داوران وظایف خود را به خوبی انجام دادند که بنده به عنوان مسئول توسعه داوری کشور وظیفه خود می‌دانم از تمامی داوران و کمک داوران تشکر و قدردانی کنم.

عسگری همچنین گفت: در قسمت داوران علیرضا فغانی، حسین زرگر و موعود بنیادی‌فر و همچنین از مجموع کمک داوران حسن کامرانی‌فر، رضا سخندان و حسن ظهیری را به عنوان برترین کمک داوران با توجه به عملکردشان در فصل 93-92 معرفی می‌کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.