سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۸

به گزارش خبرگزاری مهر، کسب حکم داوری بین المللی ووشو توسط داور کردستانی، دعوت دو بازیکن به اردوی تیم ملی بسکتبال و حضور دونده کردستانی…

به گزارش خبرگزاری مهر، کسب حکم داوری بین المللی ووشو توسط داور کردستانی، دعوت دو بازیکن به اردوی تیم ملی بسکتبال و حضور دونده کردستانی در مسابقات قزاقستان از جمله مهمترین اخبار ورزشی کردستان است.

سید زاهد ابراهیمی با موفقیت داوری بین المللی درجه A ووشو را کسب کرد.

این کلاس ارتقاء درجه در شهر کاتانیای کشور ایتالیا زیر نظر فدراسیون جهانی ووشو برگزار شد و سید زاهد ابراهیمی از کردستان همراه با توحید اسدیان در بخش تالو و 10 داور دیگر از کشور مان در بخش ساندا به ایتالیا اعزام شدند.

در این کلاس 65 نفر داور از 20 کشور جهان در بخش ساندا و تالو به مدت یک هفته زیر نظر 12 استاد فدراسیون ووشو جهانی آخرین آموزش‌ها، قوانین و مقررات امر داوری را فرا گرفتند.

دعوت دو بازیکن به اردوی تیم ملی بسکتبال

دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم های ملی بسکتبال بزرگسالان 18 خردا ماه سال جاری در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد.

این مرحله از اردوی تیم ملی در دو گروه الف و ب با حضور 29 بسکتبالیست از روز هیجدهم آغاز می شود و تا روز 27 خرداد ماه سال جاری ادامه دارد.

براساس این گزارش حامد سهراب‌نژاد و سامان ویسی بسکتبالیست‌های کردستانی هستند که از جانب سرمربی تیم ملی مهمد بسیرویچ به این اردو فراخوانده شدند.

 حضور دونده کردستانی در مسابقات قزاقستان

مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی کازانف قزاقستان در آلماتی قزاقستان برگزار می شود.

این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر  در آلماتی قزاقستان با حضور سه نماینده زن و 13 نماینده دونده مرد از کشورمان برگزار می‌شود.

براین اساس میلاد سیار دونده شایسته استان کردستان در ماده 110 متر با مانع در قالب تیم ملی در این رقابت‌ها شرکت می‌کند. 

این دونده کردستانی در مسابقات انتخابی تیم ملی که در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد موفق شد عنوان اول را به خود اختصاص دهد و جواز حضور در رقابت های جایزه بزرگ قزاقستان را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.