سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۳

علي دايي درباره آخرين شرايط پرسپوليس اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم که تا اين لحظه يعني از روز اول مديرعاملي مانند رحيمي…

علي دايي درباره آخرين شرايط پرسپوليس اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم که تا اين لحظه يعني از روز اول مديرعاملي مانند رحيمي با من همکاري کرده است. متاسفانه ما در نقل و انتقالات هنوز نتوانستيم تيم را کامل ببنديم به خاطر مشکلاتي که وجود دارد.

به نقل از فارس، وي افزود: خودتان مي‌دانيد برخي بازيکنان در اردوي تيم ملي هستند و ما نتوانسته‌ايم با آنها صحبت کنيم اما روند رو به رشدي را با آرامش دنبال کرديم و انشاالله در هفته جاري دو بازيکن بسيار خوب به ما اضافه خواهند شد که در فوتبال اين مملکت تاثيرگذارند. من حدود يک ماه است روي اين دو بازيکن فکر و زوم کرده‌ام و اميدوارم آنها را سريعتر بتوانيم به تيم اضافه کنيم.

دايي ادامه داد: در اردوي اردبيل از يک سري بازيکنان جوان و جوياي نام تست خواهيم گرفت تا انشاالله باز هم پاي نفرات خوب را به پرسپوليس باز کنيم. سعي مي‌کنيم به هر طريقي که شده نقاط ضعف فصل گذشته را جبران و به نقطه قوت تبديل کنيم.

دايي در پاسخ به سوالي که چرا شما خودتان براي جذب بازيکن دست به کار شده‌ايد گفت: من براي پرسپوليس تلاش مي‌کنم نه براي خودم. مي‌خواستم به هر طريقي که شده در مشکلات به رحيمي کمک کنم و اين فقط يک وظيفه علي دايي است تا بتواند به پرسپوليس کمک کند. همه بايد کاري کنيم که پرسپوليس نتيجه بگيرد و آبروي همه ما در گروي انتخاب‌هاي خوب و نتيجه گرفتن پرسپوليس در سه جام در فصل جاري است.

دايي در پاسخ سوالي ديگر که چه اتفاقي افتاد که شما سوشا مکاني را با توجه به مشکلات قبلي جذب کرديد گفت: من هميشه به صلاح پرسپوليس فکر مي‌کنم. از اول هم گفته ام سوشا بچه بسيار خوب و با استعدادي است. همان موقع هم که مشکلاتي پيش آمد مي‌دانستم که سوشا دروازه‌بان جواني است اما در فوتبال اين اتفاق‌ها مي‌افتد برعکس خيلي از گفته‌ها و نوشته‌ها که دوستان آن را به زبان آوردند شايد مسئله کوچکي که بين من و سوشا بود باعث شد از همان موقع خيلي به همديگر نزديک‌تر شويم.

وي افزود: من خدا را شکر مي‌کنم که يک دروازه‌بان بزرگ گرفتيم تا آينده پرسپوليس تضمين شود. بالاخره رقابت بين نيلسون که دروازه‌بان کاملي است و سوشا باعث مي‌شود تا خيال مان از دروازه راحت شود که اين هم يکي از اهداف من بود. سوشا و نيلسون مي‌توانند هر دو به ما کمک کنند و انشاالله امسال اين اتفاق مي‌افتد. البته ما هم مي‌خواهيم به سوشا کمک کنيم.

سرمربي قرمزپوشان درباره جدايي برخي بازيکنان و موضع‌گيري‌هايشان گفت: من هميشه از بازيکناني که براي پرسپوليس در فصل گذشته زحمت کشيدند تقدير و تشکر کردم اما براي من پرسپوليس از همه چيز مهم‌تر است. باز هم از همه اين بچه‌ها تقدير مي‌کنم. طبق برنامه‌اي که به باشگاه دادم از تمام بچه‌هايي که سال قبل ما را تحمل کردند و به نوعي براي پرسپوليس زحمت کشيدند در همان برنامه‌هايم تقدير کردم.

وي افزود: همه بازيکناني که فصل گذشته با من بودند بزرگ هستند و من براي همه آنها آرزوي سلامتي و موفقيت دارم. اميدوارم هر کجايي از اين فوتبال ايران مي‌روند موفق و سربلند باشند و ما هم بايد جاي خالي آنها را هر طوري شده پر کنيم.

دايي در مورد خبرهايي مبني بر جعلي بودن کارت بازيکنان فولاد خوزستان گفت: مردم که من را در کوچه و خيابان مي‌بينند درباره اين موضوع سوال مي‌کنند و همه دوست دارند بدانند ماجرا چيست. يک فوتباليست چه فرقي با يک جوان ايراني دارد؟ همه خدمت مقدس سربازي مي‌روند و اين يک قانون است. همانطور که يک آدم عادي به سربازي مي‌رود نمي‌شود که فوتباليست يک کارت پايان خدمت بگيرد و کارش را دنبال کند.

وي افزود: من خودم خدمت سربازي رفته‌ام و به قانون احترام گذاشته‌ام اما در مورد ريز اين مسئله صلاحيت صحبت کردن ندارم و جاهاي ديگر بايد درباره اين مسئله تصميم بگيرند. اما مطمئن باشيد بايد به چنين مسائلي به صورت ريزتر رسيدگي شود تا فوتبال ما از هر لحاظ حرفه‌اي و قانوني شود.

دايي درباره گروه‌بندي ايران در جام جهاني برزيل گفت: بازي بسيار سختي را در پيش داريم اما در فوتبال کار نشدني نداريم. من مثل همه مردم ايران دعا مي‌کنم که تيم ملي کشورم در جام جهاني سربلند باشد.

وي در پايان درباره اظهارات کي‌روش که گفته بود اي کاش يک بازيکن مثل دايي، کريمي و مهدوي‌کيا داشتم گفت: کي‌روش به من لطف دارد. من از صميم قلب براي کي‌روش آرزوي موفقيت مي‌کنم. قطعا موفقيت کي‌روش موفقيت تيم ملي ايران و سربلندي پرچم مقدس کشورمان است که اميدوارم اين اتفاق بيفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.