چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۹

حجت الاسلام والمسلمین محسن رهامی عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن تسلیت درگذشت آیت الله محمد حسین زرندی افزود:…

حجت الاسلام والمسلمین محسن رهامی عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن تسلیت درگذشت آیت الله محمد حسین زرندی افزود: رحلت عالم بزرگوار، آیت الله محمد حسین زرندی، رییس حوزه علمیه کرمانشاه و نماینده مردم استان کرمانشاهان در مجلس خبرگان رهبری ضایعه ای سنگین و جبران ناپذیر برای مردم و مراکز علمی منطقه می باشد.

وی ادامه داد: این ضایعه اسف انگیز را به عموم مردم شریف و مهربان کرمانشاه، خصوصا به بیت محترم ایشان و علما، فضلا و دانشگاهیان کرمانشاه تسلیت عرض می کنم.

رهامی یادآور شد: آن مرحوم در طول عمر پر برکت خود همواره در توسعه و بسط علم و دانش و آگاهی و تاسیس مدارس علمی و تربیت طلاب و اندیشمندان اسلامی تلاش کرده و همچون پدری دلسوز و مهربان در کنار مردم و همراه با آنان در شرایط سخت سیاسی و اجتماعی پایمردی به خرج داده و خانه وی همیشه پناهگاه مردم بی پناه به شمار می رفت، خصوصا در دوران دفاع مقدس سیره عملی وی و خطبه های ایشان در نماز جمعه کرمانشاه مایه صبر، استقامت و نشاط مردم بوده است.

دبیر کل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه های کشور از عموم دانشگاهیان و فضلا و اساتید و دانشجویان کرمانشاه خواست تا در جهت تجلیل مقام شامخ علم، جهاد و فضلیت در مراسم تشییع پیکر پاک این عالم ربانی و جلسات بزرگداشت و ترحیم وی در کنار مردم شریف استان حضوری شایسته داشته باشند.

712

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.