پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۶

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود:…

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این جشن با هدف حفظ و نشر تاریخ اسلام، شناخت زندگی اهل بیت(ع) بویژه امام زمان (عج) و پرورش روحیه دینی در بین اعضا برگزار شد.

ˈفرخ سالاریˈ اظهار داشت: این مراسم با مدیریت و اجرای اعضا کانون برنامه های متنوعی از جمله سرود، نمایش، رقابت های فرهنگی، قصه گویی و دف نوازی برگزار شد.

وی با بیان اینکه هفت مرکز شهرستان زاهدان در این مراسم شرکت داشتند گفت: مهمترین فعالیت های کانون پرورش فکری استان ایجاد امکانات لازم برای رشد و خلاقیت کودکان و نوجوانان و شکوفایی استعدادهای آنان بر اساس ارزش ها و تعالیم اسلامی است.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: نمایشگاهی از آثار نقاشی کودکان نیز در حاشیه این جشن برگزار شد که 50 اثر منتخب اعضا در زمینه نیمه شعبان به معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

سالاری گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته جشن نیمه شعبان ویژه اعضای پسر عضو کانون پرورش فکری زاهدان روز 24 خردادماه در این شهر برگزار می شود. ک/3

7312 / 653

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.