سه شنبه، ۲۱ شهریور ۹۶ - ۰۹:۱۶
دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش

تا به حال شما نیز تصاویری از قبل و بعد از آرایش خانم خای معرف دنیا را دیده اید ، در این میان…

تا به حال شما نیز تصاویری از قبل و بعد از آرایش خانم خای معرف دنیا را دیده اید ، در این میان شصت و چهارمین مراسم دختر شایسته جهان در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۱۷ میلادی مصادف با ۳:۳۰ صبح ۱۱ بهمن ماه خورشیدی، با شکوه زیادی برگزار شد که در این میان سازمان میس یونیورس تصاویری دیدنی از دخترهای شایسته جهان البته قبل و بعد از آرایش را منتشر کرده است که در ادامه آن ها را در میهن پست تماشا می کنیم.

سازمان میس یونیورس ، پیش از برگزاری مراسم، تصاویر بسیار زیادی از شرکت کننده ها و تورهای آن ها در سراسر جهان را منتشر کرده بود. از میان تمامی تصاویر منتشر شده، بهترین عکس ها به صورت های بدون آرایش شرکت کننده ها در مسابقات دختر شایسته تعلق داشت.

بد نیست بدانید که این دوره از مسابقات دختر شایسته جهان با حضور ۸۶ شرکت کننده از سراسر جهان در تالار آسیا آرنا در شهر مایل پایتخت کشور فیلیپین برگزار شد و دختر های حاضر در مسابقه نیز به نمایندگی از کشورهای خود در این مراسم حضور داشتند.

صورت های بدون آرایش گرایش جدیدی که در سال های اخیر با استقبال زیادی از طرف زنان و حتی سلبریتی ها مواجه شده است ، هنرمندانی همانند آلیشیا کیز یا جنیفر لوپز در حمایت از این طرح ، تصاویر خود بدون میک آپ را در دنیای مجازی منتشر کرده اند اما در ادامه تصاویری دیدنی از دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش را تماشا می کنیم.

کانی جیمِنِز ۲۱ ساله از اکوادور : هر کسی زیبایی منحصر به خودش را دارد، اما گاهی داشتن اعتماد به نفس بسیار دشوار به نظر می رسد. کلید متعمد به نفس بودن این است که نسبت به خود و کارهایی که انجام می دهید احساس خوب داشته باشید و به وجود خودتان افتخار کنید. هیچ انسانی کامل نیست و با پذیرفتن این باور می توانیم حس بهتری به خود و زندگی خود داشته باشیم.

دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش

کانی جیمِنِز ۲۱ ساله از اکوادور

جوهانا اکز  ۲۴ ساله از آلمان : برای من داشتن اعتماد به نفس یعنی در درون خودم احساس آرامش داشته باشم. من یاد گرفته ام که خودم را دوست داشته باشم و به آن چه هستم افتخار کنم. با خودم همان گونه رفتار کنم که با دیگران رفتار می کنم. به این ترتیب در انتهای روز، یک حامی و پشتیبان بزرگ خواهم داشت.

دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش

جوهانا اکز ۲۴ ساله از آلمان

هیلدور ماریا لایفسدوتیر ۲۴ ساله از ایسلند : افتخار کشور باعث اعتماد به نفس من است. هرکسی از کشور با زمینه فرهنگی خاص خود در این رقابت شرکت می کند، بنابراین بسیار مهم است قبول کنیم که چه کسی هستیم و از کجا آمده ایم.

دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش

هیلدور ماریا لایفسدوتیر ۲۴ ساله از ایسلند

روشمیتا هاریمورتی ۲۲ ساله از هند : شناخت خود و اعتماد داشتن به خود باعث شده تا احساس اعتماد به نفس داشته باشم. تنها کسی که مالک بدن من است، من هستم و این مساله به من قدرت زیادی می بخشد.

دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش

روشمیتا هاریمورتی ۲۲ ساله از هند

ناناندیون کاسی ۲۴ ساله از آفریقای جنوبی : من می دانم که انسان کاملی نیستم اما به توانائی های خود ایمان دارم و به پشتوانه فرهنگی خود افتخار می کنم. رویاها و آرزوهای من برای آینده باعث می شوند تا احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم و به این لحاظ به خودم افتخار کنم.

دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش

ناناندیون کاسی ۲۴ ساله از آفریقای جنوبی

راکوئل پلیسیر ۲۵ ساله از هایتی : من اعتماد به نفس دارم زیرا می دانم که هیچ کسی کامل نیست و من نیز از این قاعده مستثنا نیستم. من برای منحصربه فرد بودن خودم ارزش بسیاری قائل هستم. دوست دارم الهام بخش زنان سراسر دنیا باشم و این پیام را به آن ها بدهم که با تحصیل و کسب دانش می توانند بسیار قدرتمند باشند.

دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش

راکوئل پلیسیر ۲۵ ساله از هایتی

[highlight]منبع[/highlight]    pichome

11 دیدگاه برای “دخترهای شایسته جهان قبل و بعد از آرایش را تماشا کنید !”

 1. رويا گفت:

  با
  کانی جیمِنِز کاملا موافقم

 2. سوسن گفت:

  اینا بدون آرایشم قشنگن

 3. سپیده گفت:

  چه دلایلی دارن برای اعتماد به نفسشون

 4. رها گفت:

  کک روی صورت اونجا زیبایی محسوب میشه

 5. فریماه گفت:

  هیلدور ماریا خیلی اشاره قشنگی به اصل موضوع کرده اصالت خودش رو حفظ میکنه

 6. نرگس گفت:

  واقعا هم حس خوب به کارها . خودمون میتونه بهترین اعتماد به نفس باشه

 7. نیلوفر گفت:

  فرهنگ هم میتونه اثر مثبتی داشته باشه

 8. سپهر کاشانی گفت:

  حالا اگه اینجا به دخترا بگن آرایش کنین آرایش رو میخورن

 9. سعيد گفت:

  اینها زیبایی را در چه میبینند و ما. در چه چیزهایی

 10. ريحانه گفت:

  تحصیل و دانش میتونه خاص باشه ولی متاسفانه الان همه با پول میخان خاص باشن

 11. مهراد گفت:

  از نظر دخترای ایرانی لاکچری بودن به این صحبتا نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.