یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۱

تيم ملي فوتبال اسپانيا بامداد امروز (شنبه) در واشنگتن آمريکا موفق شد با نتيجه 2 بر صفر مقابل السالوادور به برتري دست يابد….

تيم ملي فوتبال اسپانيا بامداد امروز (شنبه) در واشنگتن آمريکا موفق شد با نتيجه 2 بر صفر مقابل السالوادور به برتري دست يابد. اين بازي براي داويد دخه‌آ دروازه‌بان منچستريونايتدي اسپانيا خاص و ويژه بود، چون در دقيقه 82 مسابقه به جاي ايکر کاسياس به زمين آمد تا اولين بازي ملي‌اش را به ثبت برساند.

به نقل از تسنيم، دروازه‌بان 23 ساله ماتادورها پس از پايان اين بازي گفت: هرگز اين روز را فراموش نخواهم کرد. هميشه اين روز را به خاطر خواهم آورد و خيلي خوشحالم که با پيراهن تيم ملي اسپانيا اولين بازي ملي‌ام را انجام دادم. اميدوارم اين سرآغازي براي انجام بازي‌هاي ملي بي‌شماري باشد.

وي افزود: بازيکناني که در ترکيب لاروخا حضور دارند، فوق‌العاده هستند. وقتي در بين اين بازيکنان باشيد تازه متوجه مي‌شويد که چقدر آنها خوب هستند و چرا قهرمان جهان هستند. من هم اينجا هستم تا چيزهاي بيشتري از بازيکنان اسپانيا بياموزم.

دخه‌آ در پايان در خصوص بازي با السالوادور گفت: خيلي خوب تمرين کرده بوديم و تک‌تک ما دوست داشتيم تا مقابل السالوادور بازي کنيم. تمامي بازيکناني هم که در ميدان بودند تا آخرين لحظه دوندگي کردند.

دخه‌آ چهل‌و‌دومين بازيکني شد که زير نظر ويسنته دل‌بوسکه اولين بازي ملي‌اش را براي ماتادورها انجام داد.

تيم ملي اسپانيا در گروه B با تيم‌هاي هلند، شيلي و استراليا همگروه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.