سه شنبه، ۲۳ دی ۹۳ - ۱۱:۲۶

به گزارش میهن پست – صبح روز گذشته دوشنبه ۱۵ دیماه، طی مراسمی در ساختمان مؤسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با…

به گزارش میهن پست – صبح روز گذشته دوشنبه ۱۵ دیماه، طی مراسمی در ساختمان مؤسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با حضور خانواده (پدر و عموی) زنده یاد مرتضی پاشایی، چک یک میلیارد و ۸۰۷ میلیون و ۴۰۲ هزار و ۷۲۰ريالی همراه اول برای کمک به ساخت مرکز جامع سرطان تحویل این مؤسسه شد.
این مبلغ درآمد حاصله از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی از تاریخ ۲۷ آبان ماه تا ۴ آذر ماه سال جاری توسط مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بود که صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می شود.
همراه اول در ۲۷ آبان ماه سال جاری با ارسال پیامک اعلام کرده بود که بدلیل فوت زنده یاد مرتضی پاشایی بر اثر بیماری سرطان، به نمایندگی از همراه هان همیشگی خود، به مدت ۸ روز درآمد حاصله از فعالسازی چهار آوای انتظار ماندگار این خواننده جوان را صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می کند.

چک آوای انتظار«پاشایی» به بیماران سرطانی رسید

چک آوای انتظار«پاشایی» به بیماران سرطانی رسید

با اعلام این خبر توسط همراه اول، بسیاری از مشترکین این اپراتور، آواهای انتظار زنده یاد پاشایی را انتخاب کردند که از این بابت طی ۸ روز، بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ريال درآمد حاصل شد.
در این مراسم همچنین همراه اول به عنوان حامی کنفرانس «سرطان و پیشگیری» که ۶ و ۷ بهمن ماه در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار می شود، معرفی شد.
همراه اول پیش از این نیز با اختصاص سامانه ۸۸۲۵ جهت جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت مرکز جامع سرطان و با همکاری های دو جانبه با مؤسسه محک، از بیماران سرطانی حمایت کرده بود.

منبع:mci

یک دیدگاه برای “درآمد میلیاردی همراه اول از آهنگ های پیشواز پاشایی کجا هزینه شد + عکس”

  1. متعجب! گفت:

    من نميدونم چطوري حساب كردن كه اون 720ريال تهش در اومده!!ميشه بگين ممنون..چون يه نصفه ادم تهش ميمونه..

    چون همه قيمتها رنده..كمترلز 1 ماهم كه نداريم…منتظرم..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.