پنجشنبه، ۰۸ بهمن ۹۴ - ۱۱:۰۶

درخت تزئینی بونسای شناور این روزها در دنیای مجازی در حالی مورد توجه قرار گرفته است که این درخت تزئینی به عنوان یکی…

درخت تزئینی بونسای شناور این روزها در دنیای مجازی در حالی مورد توجه قرار گرفته است که این درخت تزئینی به عنوان یکی از لوکس‌ترین و زیباترین گیاه خانگی مورد توجه افراد خاصی قرار داشته و در بین علاقه مندان به این درخت گاهی دیده شده است که این زیبای کوچک با قیمت های زیادی خرید و فروش می شود. حال اگر شناور بودن این درختان در هوا را نیز به آن اضافه کنیم با یک صحنه‌ی جالب انگیز رو به رو خواهیم شد.با میهن پست همراه شوید.

درخت تزئینی بونسای و چگونگی شناور بودن آن که بگذیریم بد نیست بدانید که اشیایی که توسط آهن‌ربا در هوا شناور می‌مانند یک صحنه‌ی زیبا و جذاب را برای بیننده به وجود می‌آورند. درختان بونسای نیز در حالت عادی زیبا هستند و وقتی این دو را با هم ترکیب می‌کنیم زیبایی این درختان که دیگر در هوا شناور نیز هستند دو چندان می‌گردد.

در این میان یک استارت آپ به نام Air Bonsai، این کار را برای ما انجام داده است. در این پروژه یک آهن‌ربا درختان بونسای (Bonsai) که در ظروف ژاپنی به نام monozukuri قرار دارند را در هوا شناور می‌کند. قبلا نیز چنین کاری با بلندگوها انجام داده شده بود. تنها چیزی که درخت نیاز دارد این است که با ظرافت خاصی به یک توپ شناور بسته شود و سپس در گلدان مغناطیسی قرار گیرد. از قرار معلوم تیم سازنده توانسته به میزان بودجه مورد نیاز که ۸۰ هزار دلار بوده برسد اما با این حال می‌توانید با پرداخت ۲۰۰ دلار یک کیت پایه دریافت کنید.

باید در نظر داشته باشید که بعضی از کشورها مانند آمریکا از ارسال و واردات درخت خودداری می‌کنند و تیم سازنده تصمیم گرفته که از درختان کوچک کاج که در آمریکا رشد کرده اند استفاده کند. با این حال می‌توانید درخت یا بهتر است بگوییم درختچه مورد علاقه‌ی خود را در هوا شناور نگه دارید. نکته‌ی جالب دیگری که وجود دارد به هنگام خرید می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی خود اشیای شناور مختلفی مانند گوی شناوری که ستاره‌ی کوچک نام دارد سفارش دهید که همراه با یک گلدان فوق العاده جذاب نیز به فروش می‌رسد.

آنطور که مشخص شده چهار طراحی مختلف برای گلدان که انرژی معناطیسی از آن ساطع می‌گردد در نظر گرفته شده است و باید بگویم که هر مدل از زیبایی خاصی بهره می‌برد. البته یک مدل ۱۰ هزار دلاری نیز وجود دارد که در صورت خرید، یک کوسن و یک گلدان دست ساخت به همراه درخت بونسای طرح ستاره دریافت خواهید کرد، همچنین به یک تور به باغ بونسای دعوت می‌شود که می‌توانید از کارگاه ساخت این پروژه نیز دیدن نمایید.


منبع: گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.