سه شنبه، ۳۱ مرداد ۹۶ - ۰۹:۲۸
درخشان ترین چراغ قوه جهان

درخشان ترین چراغ قوه جهان با قابلیت حمل توسط پهپاد در حالی توسط یک مخترع آمریکایی ساخته شده است که این چراغ قوه با…

درخشان ترین چراغ قوه جهان با قابلیت حمل توسط پهپاد در حالی توسط یک مخترع آمریکایی ساخته شده است که این چراغ قوه با پنل حاوی لامپ‌های LED قدرتمند نوری خارق العاده دارد و از این قابلیت نیز برخوردار است که بتوان آن را بر روی یک پهپاد نصب تا ابزاری جالب برای کاوش در تاریکی شب را برای استفاده کنندگانش مهیا نماید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

تا به حالا برای ساخت چراق قوه های قوی و پر نور تلاش های زیادی توسط شرکت های مختلفی اجام شده است اما پهپادی که دنیل ریلی ساخته است دارای توان روشنایی فوق العاده زیادی است و توان این پهپاد چیزی معادل حدود هزار وات است و با یک‌بار شارژ باتری نیز تا ۱۰ دقیقه می تواند محیط مورد نظر را ه طوری باور نکردنی روشن نماید.

درخشان ترین چراغ قوه جهان که حاصل تلاش دنیل ریلی مخترع و فیلم‌ساز است و وی سال گذشته موفق به ساخت درخشان‌ترین چراغ LED جهان شده و اکنون نیز با ساخت پهپاد اختصاصی خود با مجموعه ۱۰ چراغ ۱۰۰ واتی، این‌بار درخشان‌ترین چراغ قابل پرواز جهان را تولید کرد است.

این مخترع در خصوص اختراع خود یعنی درخشان ترین چراغ قوه جهان می گوید:

قدرت روشنایی لامپ هزار واتی این پهپاد بیش از ۹۰ هزار لومن است که با دو باتری قدرتمند در مجموع ۱۰ دقیقه نور افشانی می‌کند.

شدت نور درخشان ترین چراغ قوه جهان تا حدی زیاد است که در آسمان شب می‌درخشد و از میان کاربردهای جالبی و خاصی که دارد با نصب آن بر روی پهپاد می تواند در جستجوها برای شرایط خاص در شب همانند ماموریت‌های پلیس و همچنین تولید جلوه‌های ویژه از آن استفاده کرد.

 

[highlight]منبع[/highlight]   cnet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *