سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۱:۲۱

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز امام جمعه موقت ورامین به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان با حضور در محل…

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز امام جمعه موقت ورامین به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان با حضور در محل تمرینات تیم متین با کادر فنی، بازیکنان و اعضای این باشگاه دیدار و در جریان آخرین روند آماده سازی متین برای حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال قرار گرفت.

حجت الاسلام سید محسن محمودی با اشاره به موفقیت های متین ورامین در عرصه والیبال اظهار داشت: متین ورامین با توجه به دو سال حضور در بالاترین سطح والیبال کشور، توانسته موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی را برای شهرستان به ارمغان آورد.

این مسئول افزود: کسب یک عنوان قهرمانی و یک نائب قهرمانی در لیگ برتر والیبال کشور و ایستادن بر قله اول آسیا و حضور عزتمندانه در مسابقات والیبال جام باشگاه های جهان در برزیل موجب افتخار و غرور است.

وی ورزشکاران و بازیکنان متین ورامین را نمایندگان دیار 15 خرداد دانست و ادامه داد: ورزشکاران متین باید بدانند که در کنار توجه به ورزش قهرمانی و کسب موفقیت های ورزشی، باید به مسائل معنوی و اخلاقی نیز توجه کافی داشته باشند چراکه مردم ورامین همواره پرچمدار دفاع از ارزش های اخلاقی و اسلامی بوده اند به همین خاطر باید ورزشکاران این خطه نیز در مسابقات ورزشی ویژگی های اخلاقی و معنوی این دیار را به تماشاگران و بازیکنان سایر شهرهای کشور نشان دهند.

محمودی با اشاره به حضور هواداران متعدد ورامینی در تمرینات و بازی های این تیم گفت: مردم ورامین علاقمند به ورزش هستند و باید باشگاه متین در زمینه های فرهنگی نیز مانند گذشته برای تماشاگران و علاقمندان به ورزش در ورامین برنامه های متنوعی را تدارک ببیند.

این مسئول متذکر شد: تماشاگر ورامینی باید بداند که باید همواره به عنوان بهترین و با اخلاق ترین هوادار شناخته شده و از بحث های حاشیه ای که متأسفانه در برخی سالن های ورزشی وجود دارد، پرهیز کند.

گفتنی است، تیم متین ورامین در فصل نقل و انتقالات توانست با بازیکنان خوب و مطرحی نظیر محمد طاهروادی، آرش کشاورزی، حسام بخششی، مهدی بازارگرد و امیر غفور قرارداد امضا کرده و با برخی بازیکنان فصل گذشته تیم نیز به توافق برسد.

مسابقات لیگ برتر در دو گروه برگزار می شود که بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، تیم متین ورامین به عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا و تیم پنجم جام باشگاه های جهان با تیم‌های شهرداری ارومیه، نوین کشاورز، سایپا البرز، وزارت دفاع، مهر پارس و یکی از تیم‌های آلومینیوم بندرعباس یا تعاون گنبد مسابقه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.