پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۶:۰۱

سلامت نیوز : گروه پزشکی و درمانی رییس مجلس خبرگان رهبری به صورت مستمر برای بهبودی حال ایشان تلاش می کنند. براساس گزارش…

سلامت نیوز : گروه پزشکی و درمانی رییس مجلس خبرگان رهبری به صورت مستمر برای بهبودی حال ایشان تلاش می کنند.

براساس گزارش ایرنا اعلام شده، رییس مجلس خبرگان رهبری و رییس دانشگاه امام صادق (ع) بعد از ظهر چهارشنبه (دیروز) پس از بازگشت از مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) دچار عارضه قلبی شد که سریعا به بیمارستان منتقل شد و تحت مداوی پزشکی قرار گرفت.

درخواست برای دعای مردم

سید مصطفی میرلوحی یکی از اعضای خانواده آیت الله مهدوی کنی با ابراز تاسف از وضعیت نامساعد ایشان دقایقی قبل در جمع خبرنگاران گفت: از شب گذشته تاکنون تغییر خاصی در روند بهبودی ایشان مشاهده نشده است و مردم برای این عالم وارسته دعا کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا مستقر در بیمارستان بهمن وی افزود: آیت الله مهدوی کنی همچنان در کما به سر می برند اما روند خاصی در حالت آیت الله مهدوی کنی مشاهده نشده است

وی با بیان اینکه تیم پزشکی بیمارستان تلاش فراوانی تاکنون انجام داده اند، افزود: لطف خداوند متعال و دعای خیر ملت شریف ایران می تواند اثراتی در روند بهبودی آیت الله مهدوی کنی داشته باشد و تیم پزشکی هم تمام تلاش خود را به کار برده است تا در بهبودی سلامت آیت الله مهدوی کنی اقداماتی انجام دهد.

حسن روحانی رییس جمهوری چهارشنبه شب با حضور در بیمارستان از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد و در جریان آخرین وضعیت جسمی و روند درمانی ایشان قرار گرفت و دستور داد از تمامی امکانات درمانی بهره گرفته شود.

روحانی در حاشیه این عیادت و در جمع خبرنگاران گفت: آیت الله محمد رضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری از چهره های بنام انقلابی، فرهنگی، علمی و دینی ما در کشور و مورد احترام روحانیت و همه مردم است.

وی ادامه داد: تیم پزشکی همه تلاش خود را برای بازگشت سلامت آیت الله مهدوی کنی انجام می دهد.

رییس جمهوری تصریح کرد مردم و ما، همه دعاگوی ایشان هستیم که انشاء الله سلامت کامل ایشان باز گردد و بتوانند به خدمات خود برای کشور و مردم ادامه دهند.

عیادت کنندگان از رییس مجلس خبرگان رهبری در بیمارستان بهمن، خواستار دعای مردم برای بهبودی حال ایشان شدند.

آیت الله محمد محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری، حجت الاسلام ناطق نوری رییس دفتر رسیدگی به شکایات رهبر معظم انقلاب و سیدحسن خمینی از دیگر شخصیت ها و مقاماتی بودند که از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.