دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۵

فدراسيون فوتبال برزيل از فيفا خواست تا مجازاتي براي خوان کاميلو زونيگا، مدافع راست کلمبيا در نظر بگيرد. به نقل از فارس، نيمار،…

فدراسيون فوتبال برزيل از فيفا خواست تا مجازاتي براي خوان کاميلو زونيگا، مدافع راست کلمبيا در نظر بگيرد.

به نقل از فارس، نيمار، زننده چهار گل در جام‌جهاني مجبور شد به دليل مصدوميت در جريان پيروزي 2 بر يک برزيل مقابل کلمبيا زمين مسابقه را ترک کند. اسکن‌ها نشان داد که ستاره بارسلونا از شکستگي مهره کمر رنج مي‌برد که باعث شد وي ادامه جام‌جهاني را از دست بدهد.

کارلوس ولاسکو، داور مسابقه مجازاتي براي اين خطا در نظر نگرفت. هواداران برزيل که مي‌دانند تيم‌شان در نيمه‌نهايي بايد بدون نيمار مقابل آلمان بازي کند، بسيار نگران هستند.

فدراسيون فوتبال برزيل معتقد است که زونيگا بايد به دليل مصدوم کردن نيمار مجازات شود. در بيانيه اين فدراسيون نوشته شده است: فدراسيون فوتبال برزيل اعلام کرد که به دليل اتفاقي که در ديدار دو تيم برزيل و کلمبيا رخ داد، از کميته انضباطي فيفا مي‌خواهيم تا اين مسئله را بررسي کند و در خصوص خطاي خشن بازيکن کلمبيا که باعث محروميت نيمار از ادامه جام‌جهاني شد، تصميمي اتخاذ کند.

فدراسيون فوتبال برزيل همچنين درخواست کرد که اخطاري که تياگو سيلوا دريافت کرد و منجر به محروميت او از بازي بعدي تيمش شد، مورد تجديد نظر قرار بگيرد.

سيلوا گل اول برزيل در ديدار مقابل کلمبيا را به ثمر رساند و سپس به دليل اينکه مانع ضربه داويد اوسپينا شد، کارت زرد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.