شنبه، ۲۱ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۴

به گزارش ميهن پست – مدير كل حقوقي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري از اعلام آمادگي شركت هلي هلند به منظور…

به گزارش ميهن پست – مدير كل حقوقي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري از اعلام آمادگي شركت هلي هلند به منظور حضور در بازارهاي ايران خبرداد.
به نقل از  مهر، محمد سعيد شرفي با اشاره به مذاكره سازمان هواپيمايي كشوري با مديرعامل شركت هلي هلند، گفت: اين شركت اعلام آمادگي كرده است ضمن برنامه ريزي براي استقرار چندين فروند از هلي كوپترهاي پيشرفته خود در ايران، در زمينه انتقال تكنولوژي ساخت و تعميرات اساسي هلي كوپتر، تامين قطعات اصلي و يدكي، آموزش پرسنل جهت خلباني و تعميرات در كشور همكاري كند.

هلي هلند يكي از شركت‌هاي مطرح و معتبر هلي كوپتري در اتحاديه اروپاست

هلي هلند يكي از شركت‌هاي مطرح و معتبر هلي كوپتري در اتحاديه اروپاست

وي افزود: هلي هلند يكي از شركت‌هاي مطرح و معتبر هلي كوپتري در اتحاديه اروپاست كه در حال حاضر علاوه بر كشورهاي اروپايي، همكاري گسترده اي در زمينه آموزش، عمليات ساحلي و فراساحلي با كشورهاي نفتي از جمله حوزه كارائيب و شمال آفريقا دارد.

مدير كل حقوقي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري، تصريح كرد: شركت مذكور در قالب يك شركت مادر تخصصي در زمينه هايي نظير تعميرات اساسي، خريد و فروش هلي كوپتر، آموزش و عمليات ساحلي و فراساحلي فعال است و بالغ بر 30فروند هلي كوپتر بسيار مجهز براي ماموريت هاي مختلفي از قبيل امداد و نجات، كنترل مسيرهاي انتقال انرژي، فيلمبرداري، جابه جايي شخصيت هاي مهم و آتش نشاني و اطفا حريق دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *