چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۹

ˈ سید محمد رسولیˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:عملیات ساخت خانه فرهنگیان در سال 80 در زمینی بمساحت یکهزار…

ˈ سید محمد رسولیˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:عملیات ساخت خانه فرهنگیان در سال 80 در زمینی بمساحت یکهزار و 500متر مربع در چهار طبقه آغاز شد .

وی ادامه داد: این طرح با صرف دو میلیارد ریال اعتبار اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس مازندران و آموزش و پرورش درمرحله احداث ستون باقی مانده است.

مدیر آموزش و پرورش قائمشهر گفت: ساخت خانه فرهنگیان بمنظور ایجاد فضایی برای بهره مندی فرهنگیان کشور از مکانی برای استقرار و اسکان موقت هنگام مسافرت به این شهرستان در دستور کار قرار گرفت .

وی ادامه داد: هم اکنون این طرح بدلیل کمبود اعتبار سالهاست نیمه کاره رها شده است در حالیکه می توان با اتمام این طرح فضایی مناسب برای استقرار فرهنگیان مسافر ایجاد کرد.

رسولی اعتبار موردنیاز برای اتمام این طرح را 20 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: برای اتمام این طرح با کمبود اعتبار مواجه هستیم .

وی از خیران بعنوان همیاران دانش قائمشهر نام برد و ابراز امیدواری کرد در ساخت این طرح نیز حمایتهای خیران را داشته باشیم .

296 مدرسه در شهرستان قائمشهر وجود دارد.ک/3

7329/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.